همکاری با آیدیاز

ما به کار گروهی و جذب مشارکت اعتقاد کافی داریم. در حال حاضر امکان همکاری با آیدیاز به پنج صورت وجود دارد: ۱٫ همکاری در تهیه محتوا  ۲٫ همکاری در تولید یا تهیه محصول خلاقانه  ۳٫ همکاری در تهیه گزارش از رویدادها  ۴٫ سرمایه‌گذاری  ۵٫ ایده‌پردازی

یکم. همکاری در تهیه محتوا

شما می‌توانید ایده‌های خودتان را با نام خود در آیدیاز منتشر کنید. لازم به توضیح نیست که این ایده‌ها باید حداقل استانداردهای انتشار را داشته باشند، یعنی به اندازه کافی خلاقانه، کاربردی و زیبا باشند و عکس‌های مناسبی هم آنها را معرفی کنند. فرم موجود در صفحه‌ی ارسال ایده برای این کار درست شده است. همچنین می‌توانید ایده های دیگری که جایی دیده اید به شرط رضایت صاحب اثر در همین فرم برای ما بفرستید تا پس از بررسی به نام خودتان و صاحب اثر منتشر شوند.

دوم. همکاری در تولید یا تهیه محصول خلاقانه

اگر دستی در تولید دارید و امکان ساخت محصولی خلاقانه برای شما میسر است آیدیاز برای تحقیق و فروش به شما کمک خواهد کرد. آیدیاز گزارش کاملی از یک محصول خلاقانه را به شما ارائه خواهد کرد همچنین از ابتدای سال جدید فروشگاه محصولات خلاقانه آیدیاز راه‌اندازی می‌شود و امکان عرضه محصول شما نیز ضمن رعایت قوانینی فراهم می‌شود. همچنین اگر شما امکان تهیه محصولاتی از داخل و خارج را داشتید با ما تماس بگیرید تا جهت همکاری در فروش آن به توافق برسیم.

سوم. همکاری در تهیه گزارش از رویدادها

یکی از مهمترین اتفاقات آیدیاز جدید می‌تواند بخش رویدادها باشد. این بخش با کمک شما محقق خواهد شد. استارت‌آپ ها، مسابقات، نمایشگاه ها و هر رویداد مرتبط با ایده و خلاقیت امکان معرفی در آیدیاز را پیدا خواهد کرد. پس برای نحوه مشارکتتان به عنوان خبرنگار افتخاری آیدیاز با ما تماس بگیرید.

چهارم. سرمایه گذاری

اگر به حوزه نوآوری و تولید یک محصول خلاقانه علاقه‌مند هستید آیدیاز شریک مناسبی برای سرمایه‌گذاری شما خواهد بود. به واسطه ارتباطات مناسب آیدیاز با ایده‌پردازان، طراحان صنعتی، گروه‌های تولیدی، توسعه دهندگان کسب و کار و از همه مهمتر به اتکای گروه معتمد و حرفه ای ما امکان تجاری‌سازی بسیاری از ایده‌ها و اختراعات فراهم است. در این راستا آیدیاز پس از ابراز تمایل شما ایده‌های را به صورت کلی به شما معرفی می‌کند تا در صورت توافق ضمن عقد یک قرارداد رسمی ساختار و نحوه کار تعیین شود. بدیهی است در زمان‌های مختلف تهداد ایده‌های موجود برای سرمایه‌گذاری متفاوت است. با ما تماس بگیرید.

پنجم. ایده‌پردازی

اگر مخترع و ایده‌پرداز هستید و محصول نو با قابلیت تجاری‌ شدن دارید برای تحقق آن آیدیاز آماده همکاری است. این ایده در میان ایده‌های منتشر شده در سایت قرار نخواهد گرفت.

برای تحقق تولید ابتدا باید ارائه‌ای از آن ایده و اختراع آماده کنید تا ما برای جذب سرمایه و تشکیل گروه‌های کاری بتوانیم از آن استفاده کنیم. سپس طبق یک الگوی مورد توافق همکاری آغاز می‌شود. آیدیاز متعهد است که ایده‌های شما را نشر ندهد و بدون توافق با ایده‌پرداز از آن استفاده ننماید، با این حال ما مسئولیتی در قبال حفظ ایده‌‌ی شما نخواهیم داشت.

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *