آچار همه‌کاره (BiTool)

آیدیاز - آچار همه‌کاره

بایتول (BiTool) یک ابزار دم دستی سبک همه‌کاره و خلاقانه است که به تنهایی برای خودش کلّی ابزار است. برای آن‌هایی که با دوچرخه سر کار و مدرسه می‌روند؛ برای اسکیت‌سوارانی که پاهای‌شان از تخته اسکیت جدا نمی‌شود؛ برای آن‌هایی که احساس می‌کنند همه‌ی تعمیرات خانه را باید خودشان انجام دهند؛ برای کاردستی‌سازها و خلاصه برای همه‌ی آچار به دست‌ها یک ابزار کوچک کار راه‌انداز است.

اما ویژگی‌های این ابزارک همه کاره و خلاقانه‌ی آیدیاز: سَری‌های آن داخل بدنه ابزار جاسازی می‌شود. بدنه آهنربایی دارد و به راحتی پیچ‌ها را به خود جذب می‌کند. قابلیت چرخش ۱۸۰ درجه‌ای دارد. با یک شکست ۹۰ درجه، می‌تواند به نواحی که دسترسی مستقیم نیست نیز نفوذ کند. بدنه‌ی آلمینیومی فوق‌العاده سبکی دارد. رنگ‌بندی متنوعی دارد. در برخی مدل ها دارای کیف می‌باشد و ده‌ها قابلیت دیگر که به راحتی می‌توانید با تماشای این تصاویر و ویدئوی این محصول، به آنها پی ببرید.

آیدیاز - آچار همه‌کاره آیدیاز - آچار همه‌کاره آیدیاز - آچار همه‌کاره آیدیاز - آچار همه‌کاره آیدیاز - آچار همه‌کاره آیدیاز - آچار همه‌کاره

این آچار همه‌کاره در دو مدل تولید شده است که نام‌های آن BiTool.5 و BiTool.10 می باشد. هر کدام از این مدل ها هم دارای ۴ مدل دیگر هستند که تفاوتشان در نوع سَری قابل استفاده و همچنین تعداد آنها می‌باشد. در تصویر زیر می‌توانید تفاوت این مدل‌ها و قیمت‌های آن‌ها را نیز مشاهده کنید.

آیدیاز - آچار همه‌کاره

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *