گلدان اتوماتیک

آیدیاز - گلدان اتوماتیک

اگر شما هم جزو علاقه‌مندان به باغبانی هستید اما فضاهای کوچک آپارتمانی اجازه این کار را به شما نمی‌دهد، حتماً این گلدان اتوماتیک به درد شما می‌خورد. طراحان این گلدان توانسته‌اند با چند تکنیک ساده، مشکلات عمده باغبانی و درخت‌کاری و گل‌کاری در محیط‌های آپارتمانی و مسکونی را حل کنند تا شما بتوانید اقدام به تولید محصولات ارگانیک برای مصارف شخصی مثل گوچه‌فرنگی و خیار نمایید.

گلدان اتوماتیک دارای یک گلدان پلاستیکی است که سوراخ‌های لانه زنبوری برای عبور هوا از درون آن گنجانده شده است. خاک و ریشه گیاه نیز درون یک کیسه خاص که قادر به انتقال هوا و آب می‌باشد، قرار می‌گیرد. به گفته شرکت طراح این محصول خلاقانه، این تبادل هوا می‌تواند منجر به افزایش تولید محصول در این گلدان تا ۳۵ درصد بیشتر از گلدان‌های رایج شود.

در عین حال، وجود سیستم خودکار آبیاری با استفاده از آب‌های جمع‌شده در ظرف زیر گلدان، هم از هدررفتن آب جلوگیری می‌کند و هم خیال شما را بابت آبیاری به موقع حتی در مواقع سفر راحت می‌کند. علاوه بر این، استفاده از آب جمع شده در زیر گلدان باعث خواهد شد تا مواد مغذی موجود در خاک دوباره به خاک برگردانده شوند و به رشد گیاه کمک کنند.

برای این محصول خلاقانه ۴ عدد چرخ نیز درنظر گرفته شده است تا بتوانید به راحتی آن را در داخل منزل جابجا نمایید.

به همه این ویژگی‌ها، حلقه‌های محافظ تنه گیاه را هم اضافه کنید که باعث می‌شود پس از قد کشیدن، گیاه به چپ و راست منحرف نشود و به راه راست ادامه دهد.

شرکت طراح محصول: Gardeners

آیدیاز - گلدان اتوماتیک آیدیاز - گلدان اتوماتیک آیدیاز - گلدان اتوماتیک آیدیاز - گلدان اتوماتیک آیدیاز - گلدان اتوماتیک

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

2 نظر

 1. علی رضوی

  سلام . ایده بسیار خوب و جدید است من تابه حال در بازار ندیدم برای دسترسی به این ایده چکار بابد بکنم لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  1. گروه آیدیاز

   جناب رضوی عزیز… ما معرفی کننده ایده های نو از سراسر جهان هستیم و البته برخی از این محصولات رو هم قصد داریم که در فروشگاه آیدیاز به فروش برسونیم. ولی در حال حاضر این محصول در لیست ما قرار نداره. البته تولید این گلدان هم کار خیلی سختی نخواهد بود. ساختار مشخص و ساده ای دارد.

   پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *