فروشگاهی سوار بر موج

ideaz.ir-1054-3gatti-interior-design (5)

تقریباً تمام افرادی که قصد راه‌اندازی یک فروشگاه را دارند یکی از اولین چیزهایی که به آن فکر می‌کنند، طراحی داخلی فروشگاه است. چرا که یک طراحی داخلی خلاقانه و منحصر به فرد می‌تواند تأثیر شگفت‌انگیزی در جذب مشتری و در نتیجه فروش بیشتر داشته باشد.

بر همین اساس یک طراح ایتالیایی یک طرح فوق‌العاده خلاقانه برای فروشگاهی در چین ارائه نموده است که در زمینه ارائه برندهای پوشاک زنانه فعالیت دارد. ایده این طراحی داخلی بر این پایه استوار است که هیچ استندی برای لباس‌ها روی زمین قرار نگیرد و انگار همه مدل‌های البسه بر موج هایی که روی سقف قرار دارند، سوارند. حتی استندهای کفش نیز بر روی دیوار نصب شده‌اند.

برای اجرای این سقف، نیاز به بیش از ۱۰۰۰۰ قطعه فایبرگلاس ضد حریق می‌باشد. همچنین در دیواره ها نیز تا حد ممکن از آینه استفاده شده است تا تداعی کننده فضای بی‌پایان دریا باشد. برای کف و برخی از دیواره‌ها نیز از چوب گردو استفاده شده است تا تلفیق فضای سرد سقف و گرمای رنگ چوب گردو حس خوشایندی برای مشتری ایجاد کند.

بی‌شک شما هم با این نظر موافق هستید که لذت خرید از چنین فروشگاهی سوار بر موج تا آخر عمر زیر زبان شما خواهد بود.

طراح: Francesco Gatti

آیدیاز - فروشگاهی سوار بر موج آیدیاز - فروشگاهی سوار بر موج آیدیاز - فروشگاهی سوار بر موج آیدیاز - فروشگاهی سوار بر موج آیدیاز - فروشگاهی سوار بر موج آیدیاز - فروشگاهی سوار بر موج آیدیاز - فروشگاهی سوار بر موج

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *