دماسنج هوشمند

کینسا (Kinsa) یک دماسنج هوشمند پزشکی است که بدون نیاز به باطری و فقط از طریق وصل شدن به محل اتصال هدفون موبایل شما، دمای بدن‌تان را اندازه‌گیری کرده و به شما نشان می‌دهد.

ممکن است سوال بپرسید که خب چه نیازی به این دماسنج هوشمند هست و همان دماسنج‌های جیوه‌ای قدیمی هم کارمان را راه می‌اندازد! در جواب باید گفت که کینسا فقط یک دماسنج نیست! بلکه علاوه بر ثبت دمای بدن، می‌توانید همزمان سایر علائم بیماری‌تان را نیز درون اپلیکیشن مخصوص آن ثبت کنید تا کینسا بیماری شما را پیش‌بینی کند، توصیه‌های پزشکی اولیه را به شما ارائه دهد و در نهایت نزدیک‌ترین پزشکی را که می‌تواند به بیماری‌تان مرتبط باشد، به شما معرفی کند.

علاوه بر این نگهداری سوابق بیماری شما و علائم حیاتی‌تان در زمان هر بیماری نیز از جمله کارهایی است که از یک دماسنج شیشه‌ای جیوه‌ای قدیمی ساخته نیست.

اما شاید بتوان بزرگ‌ترین حسن این دماسنج هوشمند را بی‌نیاز بودن آن از باطری نیست؛ چرا که انرژی لازم را از طریق جک اتصال هدفون تأمین می‌کند. طراحان این دماسنج، بر روی سرعت اندازه‌گیری دمای بدن بسیار تأکید داشته‌اند و مدعی هستند در کمتر از ۲۰ ثانیه با دقت بسیار بالایی می‌تواند دمای بدن شما را اندازه‌گیری کند.

نحوه کار آن به این صورت است که به هنگام خرید یکی از این بسته‌های کینسا، به شما یک عدد دماسنج، یک متصل کننده کوتاه و یک سیم اتصال بلند داده می‌شود تا بنا به نیازتان، دماسنج را از طریق هر کدام که خواستید، به موبایل‌تان وصل کنید؛ سپس باید اپلیکیشن اختصاصی کینسا را نصب کنید که برای اندروید و آی‌او‌اس موجود می‌باشد. حال باید محلی را که می‌خواهید (دهان، زیر بغل و … ) انتخاب کرده و سپس کینسا را در محل مورد نظر قرار دهید. پس از ۲۰ ثانیه که حباب‌های هوا روی موبایل شما تکان می‌خورند، دمای بدن شما ثبت شده و شما می‌توانید در صورت تمایل در کنار آن سایر عوارضی که در خود یا بیمار مشاهده می‌کنید، ثبت کنید.

قابلیت‌های این دماسنج هوشمند بسیار زیاد است؛ به شما پیشنهاد می‌کنیم ویدئوی این محصول خلاقانه را که در سایت آن به قیمت ۲۵ دلار به فروش می‌رسد، مشاهده کنید.

نام تجاری محصول: Kinsa

آیدیاز - دماسنج هوشمند آیدیاز - دماسنج هوشمند آیدیاز - دماسنج هوشمند آیدیاز - دماسنج هوشمند آیدیاز - دماسنج هوشمند

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *