پارتیشن گردان

آیدیاز - پارتیشن گردان

پارتیشن گردان ایده‌ای خلاقانه است که توسط یک طراح داخلی خلاق برای محیط های اداری، کافی‌شاپ‌ها و البته منازل طراحی شده است.

این پارتیشن از پارچه‌های نمدی ساخته شده است تا جاذب صوت باشد و بتواند از پخش شدن صدا در محیط تا حد امکان جلوگیری کند. همچنین دارای مدل‌های مختلفی از لحاظ رنگ، برش و دوخت است.

طراح آن سعی کرده است با ایجاد تنوع در رنگ و دوخت، سلایق مختلف را نسبت به کاربرد این وسیله در محیط دلخواه‌شان راضی کند. به عنوان مثال در برخی مدل‌های این پارتیشن گردان، برای پشت و روی هر قطعه، از رنگ‌های متفاوتی استفاده شده است تا هم تنوعی ایجاد شود و هم بتوان با استفاده کنار هم این رنگ‌ها، طرح‌های جدیدی ایجاد کرد. همچنین برش‌های صاف و گرد در بالای هر قطعه، جذابیت خاصی برای آن ایجاد کرده است.

به گفته طراح خلاق این پارتیشن، دو نکته اصلی در طراحی و تولید این محصول مد نظر بوده است: یکی سبکی و دیگری تنوع‌پذیری. شما می‌توانید به راحتی با سر هم کردن قطعات چندتایی این پارتیشن، فضاهای مختلفی را در محیط کار و منزل ایجاد کنید؛ هر وفت نیاز به جلسه خصوصی داشتید یا لازم بود بیشتر تمرکز کنید، قطعات را به هم بجسبانید و هر وقت نیازی نبود، با چرخاندن آن‌ها، فضا را بازتر نشان دهید.

نام طراح: Alain Gilles

آیدیاز - پارتیشن گردان آیدیاز - پارتیشن گردان آیدیاز - پارتیشن گردان آیدیاز - پارتیشن گردان آیدیاز - پارتیشن گردان آیدیاز - پارتیشن گردان آیدیاز - پارتیشن گردان آیدیاز - پارتیشن گردان آیدیاز - پارتیشن گردان آیدیاز - پارتیشن گردان آیدیاز - پارتیشن گردان

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

1 نظر

  1. واریا

    وه عجب ایده ی جالبی
    با توجه به اینکه خودم تو این زمینه فعالیت میکنم بسیار شگفت زده شدم . عایق صوتی بودنش هم ارزشش رو بیشتر میکنه

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *