خلاقیت دیواری با تخته سیاه

آیدیاز - خلاقیت دیواری با تخته سیاه

همه‌مان خاطرات خوب و دلپذیری از نوشتن با گچ بر روی تخته سیاه داریم؛ خاطراتی که هیچ‌وقت جایگزینی برای آنها پیدا نشده و نخواهد شد!

استفاده از همین تخته‌های سیاه در دکوراسیون منزل یا محل کار می‌تواند حس بسیار خوشایند و دلپذیری را در محیط خانه ایجاد کند. وجود فضایی برای نوشتن یادآوری‌ها، کلمات عاشقانه، نوشته‌های روزانه و هر چیزی از این دست می‌تواند تحولی خلاقانه در محیط خانه شما باشد.

علاوه بر این، به اعتقاد کارشناسان تربیتی، وجود چنین فضاهایی در اتاق فرزندان موجب افزایش خلاقیت و ابتکار آنها در سنین رشد و نوجوانی خواهد شد.

اما این روزها برای ایجاد تخته سیاه در منزل نیازی نیست که به بازار بروید و یک تخته‌ی بزرگ و سنگین رنگ‌شده خریداری کنید! برخی شرکت‌های مدرن رنگ سازی، رنگ‌های خانگی با امکان نوشتن و پاک کردن با گچ تولید کرده‌اند که به راحتی هر کاربر آماتوری هم می‌تواند یک قوطی از آنها را بخرد و بخشی از دیوار خانه را مطابق سلیقه خود تبدیل به تخته سیاه کند. حتی می‌تواند با چسباندن چند تکه قاب در دور آن، جلوه بسیار بهتری به آن بدهد.

در این پست می‌توانید برخی از این دکوراسیون‌های خلاقانه که با استفاده از رنگ‌های این‌چنینی ایجاد شده‌اند را مشاهده نمایید.

آیدیاز - خلاقیت دیواری با تخته سیاه آیدیاز - خلاقیت دیواری با تخته سیاه آیدیاز - خلاقیت دیواری با تخته سیاه آیدیاز - خلاقیت دیواری با تخته سیاه آیدیاز - خلاقیت دیواری با تخته سیاه آیدیاز - خلاقیت دیواری با تخته سیاه آیدیاز - خلاقیت دیواری با تخته سیاه آیدیاز - خلاقیت دیواری با تخته سیاه

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

3 نظر

    1. گروه آیدیاز

      سلام. ممنون از توجهتون. یه شرکتی هست که اعلام کرده به زودی نمونه هایی از این محصول رو عرضه خواهد کرد و به ما اطلاع خواهد داد. ما هم حتما به شما اطلاع میدیم که تهیه کنید!!

      پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *