فیلتر هوای اضطراری

در دنیا ۷ نفر در روز به خاطر آتش‌سوزی‌ها جان خود را از دست می‌دهند که ۸۰% این افراد به خاطر استنشاق گازهای سمی دچار مرگ می‌شوند. از طرفی در یک آتش‌سوزی، بازای هر ۱ دقیقه، ۱۰% شانس نجات فرد گرفتار در حریق کم می‌شود.

با همه این توصیفات یک شرکت فعال در حوزه ایمنی در آمریکا فیلتر هوای اضطراری طراحی و تولید کرده است که علیرغم حجم بسیار کوچک خود می‌تواند تا ۵ دقیقه فرد گرفتار در حریق را از هوای سالم بهره‌مند کند.

این فلیتر هوا که Saver نام دارد، به راحتی قابل استفاده است: فقط کافی است درپوش آن را بردارید، پوشش فیلتر را جدا کنید و اگر دوست داشتید، از دماغ گیر آن استفاده کنید تا دود از طریق بینی وارد ریه‌های شما نشود. حالا می‌توانید قسمت ژلاتینی را درون دهان خود قرار دهید! از حالا ۵ ذقیقه زمان دارید تا خود را به مکانی که قابل تنفس است برسانید یا منتظر بمانید تا مأموران آتش‌نشانی شما را نجات دهند.

همچنین یک چراغ قدرتمند چشک‌زن از جنس چراغ‌های مخصوص ماشین‌های آتش‌نشانی هم درون آن تعبیه شده تا آتش‌نشانان راحت‌تر بتوانند فرد گرفتار را نجات دهند.

این فیلتر هوای اضطراری در مدل‌های یک نفره، دو نفره، چهار نفره و هشت نفره با پنل قابل نصب روی دیوار طراحی و تولید شده است و تاکنون توانسته از انجمن‌های مختلف مرتبط با ایمنی و آتش ایالات متحده مجوزها و تأییدیه‌های لازم را بگیرد.

نام تجاری محصول: Saver

آیدیاز - فیلتر هوای اضطراری آیدیاز - فیلتر هوای اضطراری آیدیاز - فیلتر هوای اضطراری

 

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *