تختخواب گرم و نرم نوزاد

آیدیاز - تختخواب گرم و نرم نوزاد

این تختخواب گرم و نرم نوزاد که Suncubator نام دارد، فوق‌العاده عملکرد ساده اما کاربردی دارد.

این تختخواب برای نوزادنی است که در آب و هوا و اقلیم نامطلوب مناطقی بیابانی مثل آفریقا هستند. Suncubator این امکان را می‌دهد که نوزادن با بهره‌برداری از گرمای روز، برای خواب شب تخت گرمی داشته باشند.

سرزمین‌های بیابانی آفریقایی معمولاً تفاوت دمایی حتی تا ۳۰ درجه را در شب نسبت به روز تجربه می‌کنند و این در حالی‌ست که حتی کاهش یک درجه‌ای دما می‌تواند منجر به ضعف سیستم ایمنی بدن به میزان ۳۰ درصد شود! حالا تصور کنید چطور بدن این کودکانِ آسیب‌پذیر و ضعیف می‌تواند میزبان انواع بیماری‌ها باشد.

نرمی و راحتی که توسط این تختخواب فراهم شده است، به لطف انتخاب مناسب مواد سازنده‌ی آن می‌باشد: لایه فوم نرم بیرونی امکان خواب راحت به طفل نوزاد در این تختخواب را می‌دهد. در زیر این لایه نیز یک لایه از ژل پلیمری قرار می‌گیرد که گرما را هم از نورخورشید و هم از حرارت بدن نوزاد در طول روز جمع کرده و در سرمای شب بازمی‌تاباند.

با افزودن مقداری خلاقیت، یک علامت کوچک به شکل خورشید با جوهر حساس به حرارت روی این تخت نوزاد قرار داده شده است تا هنگامی که این تخت کوچک به مقدار کافی گرم شد، تغییر رنگ آن نشان‌دهنده‌ی آماده بودن برای گرمابخشی در طول شب باشد.

نام طراحان: Joon Kwon, Jihye Hong, Insup Yun

آیدیاز - تختخواب گرم و نرم نوزاد آیدیاز - تختخواب گرم و نرم نوزاد آیدیاز - تختخواب گرم و نرم نوزاد آیدیاز - تختخواب گرم و نرم نوزاد آیدیاز - تختخواب گرم و نرم نوزاد آیدیاز - تختخواب گرم و نرم نوزاد آیدیاز - تختخواب گرم و نرم نوزاد آیدیاز - تختخواب گرم و نرم نوزاد آیدیاز - تختخواب گرم و نرم نوزاد

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *