حفاظ متحرک

آیدیاز - حفاظ متحرک

به جای اینکه درِ ورودی پارکینگ به داخل یا بیرون باز شود، یک ایده‌ی خلاقانه برای فرورفتن آن داخل زمین طراحی شده است! نرده‌هایی دورتادور خانه قرار دارند که با کنترل از راه دور، برای ورود یا خروج اتومبیل شما، به داخل سوراخ‌هایی در زمین فرو می‌روند و به شما اجازه‌ی عبور می‌دهند.

قبلاً درهای بزرگ، برای باز و بسته شدن نیاز به فضای زیادی داشتند و ممکن بود فضای بیرون یا توی خانه، محدود باشد اما حالا فقط کافی است که زیر زمین، برای چندتا میله‌ی عمودی جا باز کنید تا مخفی شوند! باید مواظب باشید تا کاملاً داخل زمین نرفته‌اند، با اتومبیل از روی آن عبور نکنید.

این حفاظ متحرک در ۱۲ زنگ مختلف ساخته شده و به شما این امکان را می‌دهد تا با رنگ نمای بیرونی منزل‌تان آن را سِت کنید. کاربرد این حفاظ در ایران، بیشتر برای خانه‌های ویلایی مناطق ییلاقی و شمال شهر است.

باز و بسته شدنِ این حفاظ حدود ۵ ثانیه زمان می‌برد و جنس این نرده‌ها بسته به این که چه استفاده‌ای داشته باشید یا چه میزان استحکام و چه ظاهری را مدنظر داشته باشید، متفاوت است.

شرکت سازنده‌ی حفاظ متحرک، یک خط تولیدش را به جنس فولاد اختصاص داده، بعضی محصولاتش را با ورقه‌های اچ-پی-ال (HPL) یا همان لمینیت‌های بسیار مقاوم ساخته است که ظاهری شبیه چوب دارند و سری سوم از این حفاظ‌ها نیز از یک کامپوزیت مهندسی‌شده ساخته شده است که ماده‌ی اصلی‌اش خرده‌های سنگ و رِزین است. هر سه تای این متریال‌ها می‌توانند به دلخواه خریدار با هم ترکیب شوند.

برای نصب این حفاظ متحرک در محل، کافی است ابتدا مطمئن شوید که ریشه‌ی درخت یا تاسیسات ساختمانی داخل زمین موردنظر نباشد. بعد از آن، تنها ۲۴ ساعت زمان لازم است تا تمام حفاظ، دورتادور خانه‌ی شما نصب شود. امکان نصب و تجهیز لیزر نیز به عنوان سیستم امنیتی روی این حفاظ وجود دارد.

نام تجاری محصول: Fancy Fences

آیدیاز - حفاظ متحرک آیدیاز - حفاظ متحرک آیدیاز - حفاظ متحرک آیدیاز - حفاظ متحرک آیدیاز - حفاظ متحرک آیدیاز - حفاظ متحرک آیدیاز - حفاظ متحرک

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *