چمدان دوقلو

همیشه برای سفر، یک چمدان بزرگ را روی زمین می‌کشیم، یک کوله‌پشتی هم پشتمان می‌اندازیم و اگر ناشیانه چمدان و کوله‌پشتی را بسته باشیم، یک ساکِ دستی هم باید دستمان بگیریم!

واضح است که حملِ تمام اینها تا رسیدن به قطار یا هواپیما کار ساده‌ای نیست. شرکت بوگابو، یک فکر بکر و خلاقانه کرده است و چمدانی به نام boxer تولید کرده که تفاوتش با بقیه‌ی چمدان‌های موجود در بازار این است که می‌توان با یک کلیک، آن را از یک چمدان دوقلو به یک چمدان ساده تبدیل کرد.

همانطور که در عکس‌ها و ویدئو پیداست، این چمدان خلاقانه از سه قسمت تشکیل شده است: کابین (که دسته و چهارچرخ دارد)، چمدان بزرگ و کیف لپ‌تاپ. هر سه‌تای آنها با آهنربای قوی به هم متصل شده‌اند و خیلی محکم در کنار هم قرار گرفته‌اند اما به راحتی با فشار دادن یک دکمه از هم جدا می‌شوند. وقتی به قطار، هواپیما یا اتومبیل خود می‌رسید، می‌توانید کیف لپتاپ را از چمدان جدا کنید و با خودتان به داخل ببرید و همچنین دسته و چرخها را هم جمع کنید تا جای کمتری اشغال کنند و چمدان را به قسمت بار تحویل بدهید.

چرخ‌های این چمدان خلاقانه هم طوری طراحی و ساخته شده‌اند که به راحتی به هر طرف می‌چرخند و امکان مانور بیشتری به راننده‌شان (!!) می‌دهند!

نام تجاری محصول: Bugaboo Boxer

آیدیاز - چمدان دوقلو آیدیاز - چمدان دوقلو آیدیاز - چمدان دوقلو آیدیاز - چمدان دوقلو آیدیاز - چمدان دوقلو

 

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *