مکعب بی‌قراری

با افزایش روز افزون اختلالاتی همچون اختلال کم‌توجهی، اختلال نقص توجه و بیش‌فعالی توجه بسیاری از دانشمندان به مطالعات مربوط به این اختلالات معطوف شده است تا بتوانند به شیوه‌های کاربردی و آسان برای افزایش تمرکز این افراد دست یابند و استرس آن‌ها را کم کنند.

یکی از نظریه‌هایی که توجه بسیاری را در این زمینه به خود جلب کرده است، نظریه توجه شناور است که می‌تواند منجر به مشغول نگه‌داشتن ذهن افراد شود. این اختلالات در انواع مختلفی مشاهده می‌شوند اما همگی در دسته ‌”بی‌قراری” قرار می‌گیرند.

اما گروهی از افراد خلاق که احتمالاً خودشان هم مبتلا به بی‌قراری بوده‌اند، تصمیم گرفتند که برای این اختلال کاری انجام دهند و موفق به اختراع این مکعب بی‌قراری شدند؛ مکعبی شش وجهی که دارای دکمه‌های مختلف شامل یک کلید شبیه کلید برق، یک گوی جوی استیک، یک صفحه چرخشی، یک‌سری دکمه‌های فشاری صدا دار و بی صدا و یک گوی چرخان است. همه این‌ها به این منظور تعبیه شده‌اند تا دست‌ها و انگشتان فرد را به شیوه‌ای که به تمرکز وی کمک کند و موجب آزار دیگران نشود، مشغول نگه دارند.

سایز کوچک و جیبی این وسیله حمل و نقل آن را راحت کرده است! همچنین در هشت طرح رنگی مختلف تولید شده است و روی دوام و استحکام آن تکیه زیادی شده!

نام تجاری محصول: Fidget Cube

آیدیاز - مکعب بی‌قراری آیدیاز - مکعب بی‌قراری آیدیاز - مکعب بی‌قراری آیدیاز - مکعب بی‌قراری

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

3 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *