چمدان کودک

آیدیاز - چمدان کودک

سفر کردن با کودکان مشکلات و مصائب بزرگی دارد که فقط پدرها و مادرها از آن آگاهند! مثلاً باید حجم زیادی از چمدان خود را به وسایل کودک اختصاص دهید و آن را خودتان حمل کنید! و یا اگر برایش چمدان جداگانه بخرید، تمایلی به حمل آن ندارد و یا اصلا توانایی جسمانی کودک اجازه این کار را نمی‌دهد.

ولی یک هنرمند خلاق توانسته با یک طراحی بسیار عالی چمدانی طراحی کند که علاوه بر جذابیت برای کودکان، حمل و نقل بسیار آسانی هم دارد.

این چمدان کودک که شبیه مدل‌های مختلف سگ‌های کوتوله طراحی شده است، علاوه بر سبکی فوق‌العاده، برای وسایل ضروری به اندازه کافی جا دارد و البته با استفاده از چرخ‌های خود تبدیل به یک وسیله بازی می‌شود تا در مواقع انتظار در فرودگاه، هتل و … کودک شما با داشتن چنین چمدانی سرگرم شود.

همچنین استفاده از نوارهای نگه‌دارنده درون چمدان باعث خواهد شد تا تکان‌های مختلف، کمترین آسیب را به وسایل درون چمدان کودک شما وارد کند.

این چمدان کودک در رنگ‌ها و طرح‌های مختلفی قرار است تولید شده و به بازار عرضه شود.

نام تجاری محصول: BonToy

طراح: Jaeyong Lee

آیدیاز - چمدان کودک آیدیاز - چمدان کودک آیدیاز - چمدان کودک آیدیاز - چمدان کودک آیدیاز - چمدان کودک آیدیاز - چمدان کودک آیدیاز - چمدان کودک آیدیاز - چمدان کودک آیدیاز - چمدان کودک آیدیاز - چمدان کودک

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *