بشنو و نفس بکش!

آیدیاز - بشنو و نفس بکش!

طبق آخرین بررسی‌هایی که توسط برخی انجمن‌های سلامتی در آمریکا صورت گرفته است، میزان آلاینده‌ها در داخل فضاهای داخلی منازل و محل‌های کار تا ۸ برابر بیش از خیابان‌ها و مکان‌های سر باز است و این یعنی، یک تصفیه کننده هوا جزء جدانشدنی وسایل خانه باید باشد.

خلاقیت در حوزه تصفیه کننده‌های هوا خیلی عمر بالایی ندارد ولی با این حال، یک گروه خلاق توانسته‌اند دستگاه تصفیه هوایی طراحی و تولید کنند که فقط تصفیه هوا نیست بلکه بخشی از نیازهای داخل خانه شما را نیز برطرف می‌کند.

این دستگاه تصفیه هوا از طریق بلوتوث می‌تواند موسیقی‌های داخل تلفن همراه یا لپ‌تاپ شما را با کیفیت بالایی پخش کند؛ پس یک بلندگو هم هست.

همچنین می‌تواند در اتاق خواب میزان نور لازم برای روشنایی را تأمین کند یا در هنگام مسافرت یا داخل خودرو برای مواقع ضروری نور ایجاد نماید؛ پس یک لامپ هم هست.

و علاوه بر اینها، بزرگترین حسن آن قابلیت جابجایی بدون نیاز به سیم است. فقط کافی‌ست در مدت زمان‌های مشخص آن را شارژ کنید تا فقط یک گوشه بنشینید و بشنوید و از هوای سالم استفاده نمایید!

نام تجاری محصول: Nova

طراحان: Dana Alaaeddine, Tutku Bayat & Gülesin Özkoç

آیدیاز - بشنو و نفس بکش! آیدیاز - بشنو و نفس بکش! آیدیاز - بشنو و نفس بکش! آیدیاز - بشنو و نفس بکش! آیدیاز - بشنو و نفس بکش!

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *