یک مارکر و بی‌نهایت رنگ!

اگر از عاشقان لوازم‌التحریر هستید، حتما مثل من کلکسیونی از انواع و اقسام مارکرها داشته‌اید که رنگ‌های جذاب فسفری‌شان رنگ و حال خاصی به جزوه‌ها و کتاب‌ها می‌دادند! یا کلکسیونی از روان‌نویس‌های رنگی و …!

خب این روزها که هیچ چیز از شرّ هوشمندسازی در امان نمانده، مارکرها هم استثنا نشده‌اند! یک مخترع خلاق و البته ایده‌پرداز، طرح اولیه‌ای از یک مارکر هوشمند را ارائه کرده که از طریق بلوتوث به موبایل شما وصل شده و با استفاده از اپلیکیشن اختصاصی‌اش، می‌توانید از بین میلیون‌ها رنگ، رنگ دلخواه‌تان را برای مارک شدن (نشانه گذاری) استفاده کنید.

عملکرد این مارکر هوشمند به این صورت است که درون آن سه مخزن برای جوهرهای آبی، قرمز و زرد وجود دارد و بر اساس رنگ دلخواه شما، ترکیب مورد نیاز از این سه رنگ را به نوک مارکر منتقل می‌کند؛ درست شبیه مکانیسمی که در پرینترهای جوهر افشان مورد استفاده قرار می‌گیرد. علاوه بر این، کد رنگ انتخاب شده نیز روی صفحه نمایش ریزِ بالای مارکر نمایش داده می‌شود.

همچنین یک پایه شارژر بسیار زیبا هم برای این مارکر طراحی شده است تا هر کسی به داشتن چنین وسیله هوشمندی روی میز خود افتخار کند!

طراح: Burov Art

آیدیاز - مارکر هوشمند آیدیاز - مارکر هوشمند آیدیاز - مارکر هوشمند آیدیاز - مارکر هوشمند

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

2 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *