اشیاء در تخیلات خلاقانه شما چگونه‌اند؟

آیدیاز - اشیاء در تخیلات خلاقانه شما چگونه‌اند؟

یکی از شیطنت‌های انسان‌های خلاق، تصور چهره‌ای متفاوت از آدم‌ها و اشیاء است و احتمالا این موضوع، تفریح مشترک دوران نوجوانی و جوانی خیلی‌ها هم بوده است. یک هنرمند فرانسوی خلاق، توانسته ایده‌های جالب و خنده‌داری را از فرم و ساختار اشیاء دور و برش استخراج کند و با استفاده از عکاسی و تلفیق آن با نقاشی، این تخیلات را به تصویر کشیده و با دیگران به اشتراک بگذارد.

جالب است بدانید این هنرمند برای حدود ۱۰ سال بوده که این نقاشی‌ها را به کناری انداخته بوده و حالا با همّت یکی از دوستانش این نقاشی‌های خلاقانه تبدیل به یک نمایشگاه نقاشی پربازدید در تولوز فرانسه شده است.

شما هم تخیل خود را آزاد کنید و ببینید که اشیاء در تخیلات خلاقانه شما چگونه‌اند؟

طراح: Gilbert Legrand

آیدیاز - اشیاء در تخیلات خلاقانه شما چگونه‌اند؟ آیدیاز - اشیاء در تخیلات خلاقانه شما چگونه‌اند؟ آیدیاز - اشیاء در تخیلات خلاقانه شما چگونه‌اند؟ آیدیاز - اشیاء در تخیلات خلاقانه شما چگونه‌اند؟ آیدیاز - اشیاء در تخیلات خلاقانه شما چگونه‌اند؟ آیدیاز - اشیاء در تخیلات خلاقانه شما چگونه‌اند؟ آیدیاز - اشیاء در تخیلات خلاقانه شما چگونه‌اند؟ آیدیاز - اشیاء در تخیلات خلاقانه شما چگونه‌اند؟ آیدیاز - اشیاء در تخیلات خلاقانه شما چگونه‌اند؟ آیدیاز - اشیاء در تخیلات خلاقانه شما چگونه‌اند؟ آیدیاز - اشیاء در تخیلات خلاقانه شما چگونه‌اند؟ آیدیاز - اشیاء در تخیلات خلاقانه شما چگونه‌اند؟ آیدیاز - اشیاء در تخیلات خلاقانه شما چگونه‌اند؟ آیدیاز - اشیاء در تخیلات خلاقانه شما چگونه‌اند؟ آیدیاز - اشیاء در تخیلات خلاقانه شما چگونه‌اند؟ آیدیاز - اشیاء در تخیلات خلاقانه شما چگونه‌اند؟ آیدیاز - اشیاء در تخیلات خلاقانه شما چگونه‌اند؟ آیدیاز - اشیاء در تخیلات خلاقانه شما چگونه‌اند؟

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *