برف روب دوبل

آیدیاز - برف روب دوبل

امروز ایده ای خلاقانه با حال و هوای برقی این روزهای کشور را در آیدیاز معرفی خواهیم کرد. نکته جالب در مورد این محصول این است که دو برف روب را با هم ادغام کرده است. در این طراحی، دو ماشین برف روب با یک پل که روی آن یک کابین قرار دارد، به هم متصل شده اند و می توانند بچرخند و در مقابل هم قرار بگیرند یا اینکه در یک جهت حرکت کنند. همچنین این دو ماشین می توانند یکی پشت دیگری یا کنار هم قرار بگیرند.

سه حالت مختلف برای استفاده از این محصول وجود دارد: حالت اول برای هنگامی است که مسیر باریک است و باید تمیز شود. یکی از ماشین ها به صورت مستقیم حرکت می کنند در حالیکه دیگری پشت سرش در همان جهت حرکت می کند.

حالت استفاده بعدی موقعی است که زمین باریک است و برف روب باید به جلو و عقب حرکت کند. چون یک وسیله ی تکی نمی تواند چرخش U شکلی در یک محوطه محدود و تنگ داشته باشد، راه حل این است که برف روب ها پشت سر هم کار کنند اما در جهت های مختلف، به این ترتیب می توانند به جلو و عقب حرکت کرده و برف ها را تمیز کنند.

حالت سوم اما از همه جالب تر است. تصور کنید که یک بزرگراه چند خطه باید تمیز شود. در این حالت Dual Snow Blower به صورت موازی کار می کند و کار دو برف روب را انجام می دهد. یعنی می توانید نیمی از زمان را در این حالت صرفه جویی کنید.

برف روب دوبل با طراحی هوشمندانه اش بسیار شبیه ماشین ها و روبات های فیلم های محبوب Transformer است.

طراح: Jon Pope

آیدیاز - برف روب دوبل آیدیاز - برف روب دوبل آیدیاز - برف روب دوبل

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *