کیت عکاسی حرفه‌ای و آزمایشگاهی با موبایل


امروزه دوربین‌های موجود در تلفن‌های هوشمند تقریبا باعث انقراض دوربین‌های دیجیتال شده‌اند و با این که این امر برای برخی ناخوشایند است، اما تا حدود زیادی حقیقت دارد. برخی از دوربین‌های موجود در تلفن‌های هوشمند آن‌قدر قوی هستند که حتی بعضی فیلمسازان با آن‌ها فیلمبرداری می‌کنند. حال این گوشی‌ها وارد رقابتی جدید شده‌اند…

محصول Blips ساخت کمپانی Smart Micro Optics با نصب لنزهایی با دقت بسیار بالا روی دوربین گوشی، به لنزهای دوربین تلفن‌های هوشمند وضوح و دقت بسیاری داده است. نکته جالب اینجاست که علاوه بر این لنزهای ماکرو، لنزهای میکرو نیز همراه محصول ارائه شده‌اند که امکان عکس‌برداری در سطح سلولی را می‌دهند!

این کیت عکاسی حرفه‌ای در سه مدل عرضه شده است:

مدل اول که مدل پایه یا Basic نام دارد، بسته‌ای به اندازه یک کارت ویزیت است که دو عدد لنز برای عکاسی ماکرو و میکرو درون آن قرار داده شده است.

مدل دوم که مدل آزمایشگاهی یا Lab نام دارد، علاوه بر دو لنز فوق، یک پایه جمع‌شونده و تاشو برای عکاسی دقیق‌تر به همراه صفحات قرارگیری سوژه نیز درون کیت وجود دارد.

و مدل سوم که مدل Ultra نام دارد، علاوه بر دو لنز معمولی، یک لنز Ultra  با قابلیت زوم میکروسکوپی به همراه کیت و یک منبع نور عکاسی آزمایشگاهی درون کیت قرار داده شده است.

نکته جالب در مورد Blips این است که لنزهایش به اندازه عکس‌هایی که شما می‌گیرید، ذره‌بینی هستند و روی یک نوار چسب قابل جابجایی سوار شده‌اند که می‌توانید آن‌ها را به تلفن‌تان چسبانده و هنگامی که کارتان تمام شد، به راحتی بردارید. حتی همراه این محصول یک اپلیکیشن هم ارائه شده تا بتوانید با تصاویر میکرو و ماکروتان خیلی راحت‌تر کار کنید.

نکته قابل توجه در این کیت عکاسی حرفه‌ای قابلیت حمل آسان و همچنین قیمت پایین آن است تا تمایل به خرید را در مخاطبان افزایش دهد. در تصاویر زیر می‌توانید چند نمونه از تصاویری که با این کیت عکاسی حرفه‌ای ثبت شده است را مشاهده نمایید.

طراح: Andrea Antonini

آیدیاز - کیت عکاسی حرفه‌ای آیدیاز - کیت عکاسی حرفه‌ای آیدیاز - کیت عکاسی حرفه‌ای آیدیاز - کیت عکاسی حرفه‌ای آیدیاز - کیت عکاسی حرفه‌ای آیدیاز - کیت عکاسی حرفه‌ای آیدیاز - کیت عکاسی حرفه‌ای آیدیاز - کیت عکاسی حرفه‌ای

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *