خلاقیت در عکاسی: دید از بالا

آیدیاز - خلاقیت در عکاسی: دید از بالا

در این پست قصد داریم تعدادی از عکس‌های خلاقانه عکاس هنرمند ویتنامی، خانم Loes Heerink را به شما نشان دهیم. سوژه‌ی او در این مجموعه تصاویر، خانم‌هایی بوده است که حدود ۴ صبح با دوچرخه پس از طی مسافت‌های طولانی، به بازار مرکزی شهر هانوی (پایتخت ویتنام) می‌رسند و برای دستفروشی یا مصرف مغازه خود، میوه‌ها یا گل‌ها را با دوچرخه حمل می‌کنند.

این عکاس خلاق برای تهیه این سری عکس های زیبای دید از بالا زحمات بسیاری کشیده است؛ به گفته خودش گاهی بالای یک پل تا ۵ ساعت منتظر می مانده تا سوژه مناسبی برای عکاسی از زیر پل عبور کند و پل‌های بسیار زیادی را نیز در هانوی برای این کار استفاده کرده است.

مشاهده این محموعه عکس‌ها را برای درک بخشی از فرهنگ کشور ویتنام به شما پیشنهاد می‌کنیم.

آیدیاز - خلاقیت در عکاسی: دید از بالا آیدیاز - خلاقیت در عکاسی: دید از بالا آیدیاز - خلاقیت در عکاسی: دید از بالا آیدیاز - خلاقیت در عکاسی: دید از بالا آیدیاز - خلاقیت در عکاسی: دید از بالا آیدیاز - خلاقیت در عکاسی: دید از بالا آیدیاز - خلاقیت در عکاسی: دید از بالا آیدیاز - خلاقیت در عکاسی: دید از بالا آیدیاز - خلاقیت در عکاسی: دید از بالا آیدیاز - خلاقیت در عکاسی: دید از بالا آیدیاز - خلاقیت در عکاسی: دید از بالا

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *