Nike Mag؛ کتونی برای بازگشت به آینده


احتمالا فیلم‌های مجموعه بازگشت به آینده را دیده‌اید و احتمالا در قسمت دوم این مجموعه، کتونی‌های شاخص شخصیت اصلی داستان را باید یادتان باشد که فوق‌العاده به زمان خودش شاخص بود! حالا شرکت نایکی برای سال ۲۰۱۶ کتونی برای بازگشت به آینده طراحی کرده است و نام آن را Nike Mag گذشته است.

Nike Mag نسل جدیدی از کتونی‌های هوشمند و خلاقانه است که بلافاصله پس از پوشیدن، پای صاحبش را اسکن کرده و به اندازه لازم بندها را محکم می‌کند. علاوه بر این، نورهای LED مختلف در کناره‌ها و جلوی این کتونی طراحی شده تا جذابیتی خارج از عرف به آن ببخشد.

انرژی لازم برای فعالیت این کتونی از طریق باطری‌های ۵ ولت لیتیوم-یون تامین می‌شود که احتمالا روزی یک بار نیاز به شارژ کامل خواهند داشت.

این کتونی‌ها قرار است فقط در تیراژ ۸۹ جفت تولید شوند و تمامی پول حاصل از فروش آن هم به انجمن خیریه مایکل جکسون در خصوص تحقیقات و درمان بیماری پارکینسون اختصاص می‌یابد. البته هنوز جزئیات بیشتری از عملکرد این کتونی خلاقانه ارائه نشده است ولی پیش‌بینی می‌شود قیمتی در حدود ۳ هزار دلار داشته باشند.

آیدیاز - کتونی برای بازگشت به آینده آیدیاز - کتونی برای بازگشت به آینده آیدیاز - کتونی برای بازگشت به آینده آیدیاز - کتونی برای بازگشت به آینده آیدیاز - کتونی برای بازگشت به آینده

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *