اینستا جیبی

اگر خیلی اهل اینستاگرام هستید و هر جایی که می‌روید، گوشی‌تان را با کلی عکس پر می‌کنید، احتمالا به یکی از این گجت‌های خلاقانه که ما نام آن را « اینستا جیبی » گذاشته‌ایم نیاز خواهید داشت.

اهالی فعال اینستاگرام با این مشکلات به خوبی آشنا هستند: پرشدن حافظه موبایل، کادربندی، سخت بودن راه‌اندازی موبایل با یک دست، خیس شدن یا آسیب دیدن موبایل و ده‌ها مشکل دیگر که همگی در گجت خلاقانه اینستا جیبی به خوبی حل شده است.

این گجت خلاقانه که شبیه لوگوی قدیمی اینستاگرام طراحی شده است، با ظرفیت‌های گوناگون از ۳۲ گیگا بایت تا ۲۵۶ گیگابایت طراحی شده و از طریق پورت USB-C به رایانه متصل می‌شود. ضد آب است و تا عمق ۱۰ متری آب می‌تواند این خاصیت را حفظ کند. مانند یک دوربین حرفه‌ای خاصیت لرزه‌گیر دارد تا بتوانید به راحتی با یک دست با آن کار کنید. از طریق بلوتوث و اتصال وای‌فای نیز امکان انتقال تصاویر وجود دارد و خلاصه مثل یک دوربین حرفه‌ای با کیفیت ۴K فیلمبرداری هم می‌کند.

ویژگی‌های فنی این گجت خلاقانه را می‌توانید در تصاویر پایین به خوبی مطالعه کنید و به ما بگویید تا چقدر حاضرید برای این گجت پول بپردازید؟

نام تجاری محصول: InstaSnap

طراح: Johandré Saayman

آیدیاز - اینستا جیبی آیدیاز - اینستا جیبی آیدیاز - اینستا جیبی آیدیاز - اینستا جیبی آیدیاز - اینستا جیبی آیدیاز - اینستا جیبی

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *