هوشمند آرایش کنید

طبق بررسی‌های انجام شده بیش از ۷۰ درصد خانم‌ها آرایش‌شان را در نوری نامناسب انجام می‌دهند و این موضوع سبب می‌شود چهره‌شان متفاوت از آن چیزی که انتظار داشته‌اند، به نظر برسد اما با استفاده از این آینه هوشمند می‌توانید از این به بعد هوشمند آرایش کنید.

یک گروه خلاق با مشورت تعدادی آرایشگر حرفه‌ای توانسته‌اند آینه‌ای هوشمند طراحی و تولید کنند که این مساله را برای خانم‌ها حل کند. علاوه بر این، قابلیت‌های هوشمندانه و خلاقانه دیگری نیز به این آینه افزوده‌اند.

این آینه هوشمند خلاقانه که Juno نام دارد، ۴ کار متفاوت انجام می‌دهد:

– برای آرایش کردن، نوری شبیه به نور طبیعی بیرون را برایتان تولید می‌کند. این آینه، این کار را از طریق اتصال به تلفن همراه شما و دریافت وضعیت آب و هوایی بیرون انجام می‌دهد و از این طریق، میزان نور محیط بیرون را از طریق LED های حرفه‌ای آرایشگری بازسازی می‌کند.

– اگر نیاز به عکس سلفی از آرایش خود دارید، می‌توانید موبایل را روی صفحه آن قرار داده و دکمه مورد نظر را فشار دهید تا نور لازم برای یک عکس سلفی با کیفیت را برای شما فراهم کند. (در تصاویر زیر تفاوت عکس به هنگام استفاده از این روش و غیر آن را مشاهده می‌کنید)

– به هنگام شب و برای مطالعه می‌توانید به عنوان چراغ مطالعه با تنظیم نور دلخواه از آن استفاده کنید. این تنظیمات نور از طریق تلفن همراه و بدون نیاز به سیم نیز قابل انجام است.

– لوازم آرایش، جواهرات، موبایل و سایر وسایل دم دستی خود را درون ظرف پایین آن قرار دهید تا همیشه دم دست شما باشند.

این آینه هوشمند برای اولین بار در نمایشگاه CES 2017 که همین هفته پیش برگزار شد، رونمایی شد و قرار است به زودی به بازار نیز عرضه شود. قیمت پیشنهادی تولیدکنندگان این آینه، حدود ۵۰ دلار بوده است.

نام تجاری محصول: JUNO

طراح: Jie Schumacher

آیدیاز - هوشمند آرایش کنید آیدیاز - هوشمند آرایش کنید آیدیاز - هوشمند آرایش کنید آیدیاز - هوشمند آرایش کنید آیدیاز - هوشمند آرایش کنید آیدیاز - هوشمند آرایش کنید آیدیاز - هوشمند آرایش کنید آیدیاز - هوشمند آرایش کنید آیدیاز - هوشمند آرایش کنید آیدیاز - هوشمند آرایش کنید آیدیاز - هوشمند آرایش کنید آیدیاز - هوشمند آرایش کنید آیدیاز - هوشمند آرایش کنید آیدیاز - هوشمند آرایش کنید آیدیاز - هوشمند آرایش کنید

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *