سردیس‌های نوری

به نظر می‌رسد دیگر دوران نصب سردیس‌های حیوانات در خانه‌ها به سر آمده باشد. چون هم محیط زیست به خطر افتاده است و هم این حرکت از مُد! همین موضوع دستمایه یک طراح خلاق لوسترها و چراغ‌های خلاقانه شده تا این سردیس‌های نوری را طراحی و تولید کند.

این چراغ‌ها در حال حاضر در دو مدل تولید شده‌اند؛ یکی سردیس گوزن و یکی هم طاووس؛ یعنی شما درست مثل لوسترهای دیواری این سردیس‌های نوری را به دیوار وصل می‌کنید و بعد از روشن کردن آنها، شکل مفهومی از حیوان مورد نظر روی دیوار پدیدار می‌شود.

سردیس‌های نوری از دو جنس مختلف تهیه شده‌اند: مقوایی و آلمینیومی؛ دلیل این کار هم تفاوت هزینه تمام شده و در نتیجه ایجاد تنوع قیمتی برای جذب مخاطبان مختلف بوده است. با این وجود قیمت عرضه شده این محصول در فروشگاه‌های آنلاین خرده‌فروشی همچنان بسیار بالاست (۶۵ دلار برای مدل مقوایی و ۲۵۹ دلار برای مدل آلمینیومی)!

همچنین هر کدام از مدل‌ها نیز دارای رنگ‌بندی‌های مختلفی هستند تا متناسب با دکوراسیون‌های مختلف، قابلیت تطبیق داشته باشند.

در ساخت این محصول از لامپ‌های LED استفاده شده که هم کم‌مصرفند و هم نور بسیار زیادی تولید می‌کنند.

طراح: Chen Bikovski

آیدیاز - سردیس‌های نوری آیدیاز - سردیس‌های نوری آیدیاز - سردیس‌های نوری آیدیاز - سردیس‌های نوری آیدیاز - سردیس‌های نوری آیدیاز - سردیس‌های نوری آیدیاز - سردیس‌های نوری آیدیاز - سردیس‌های نوری آیدیاز - سردیس‌های نوری آیدیاز - سردیس‌های نوری آیدیاز - سردیس‌های نوری آیدیاز - سردیس‌های نوری

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *