بادکنک شارژی نورانی

بادکنک شارژی نورانی یک گجت خلاقانه جدید است که متناسب با تکنولوژی‌های روز طراحی شده و در عین سادگی، به شدت برای کسانی که اهل سفر و گشت و گذار هستند، کاربردی و ضروری است!

این بادکنک که در ابتدا فقط یک صفحه پلاستیکی تخت مربعی ۶ سانتی‌متر در ۶ سانتی‌متر است، می‌تواند با استفاده از نور خورشید در مدت زمان ۱۲ تا ۱۴ ساعت به طور کامل شارژ شود. همچنین در برخی مدل‌های آن با استفاده از درگاه USB و تکنولوژی شارژ سریع بین ۱ تا ۲ ساعت این اتفاق طول می‌کشد.

بادکنک شارژی نورانی دارای ۵ حالت مختلف نوردهی است که با توان‌های مختلف می‌تواند به دلخواه شما نور تولید کند. در پرنورترین حالت می‌تواند تا ۲۰۰ متر مربع را به طور کامل پوشش دهد که طول عمر باطری در این حالت ۳ تا ۵ ساعت می‌باشد.

همچنین می‌توانید موبایل و تبلت خود را نیز از طریق درگاه USB آن شارژ کنید. درست شبیه یک پاوربانک! اما مهم‌ترین آیتم این محصول، ضد آب بودن آن است. این بادکنک تا عمق یک متری آب به طور کامل ضد آب است و این، مزیت بسیار بزرگی به حساب می‌آید.

همچنین دسته قابل تنظیم آن این امکان را فراهم می‌کند تا متناسب با نیاز خود آن را به دست بگیرید یا از جایی آویزان کنید.

البته این محصول در ابعاد مختلف و همچنین با قابلیت‌های مختلفی تولید شده است.

اما نکته با اهمیت این است که تولیدکنندگان این بادکنک شارژی مدلی از این بادکنک را (مدل بالشی) طراحی کرده‌اند که مخصوص اهدا به مناطق محروم و آوارگان است؛ جاهایی که انرژی برق در دسترس نبوده و تنها از طریق انرژی خورشید می‌توانند با این دستگاه نور لازم را برای محیط زندگی تأمین کنند.

نام تجاری محصول: LuminAID

آیدیاز - بادکنک شارژی نورانی آیدیاز - بادکنک شارژی نورانی آیدیاز - بادکنک شارژی نورانی آیدیاز - بادکنک شارژی نورانی آیدیاز - بادکنک شارژی نورانی آیدیاز - بادکنک شارژی نورانی آیدیاز - بادکنک شارژی نورانی آیدیاز - بادکنک شارژی نورانی آیدیاز - بادکنک شارژی نورانی

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *