ساختمان مینیاتوری

ماکت‌سازی یکی از جذاب‌ترین تفریحات است ولی بعضی از ماکت‌ها از نمونه واقعی‌شان هم واقعی‌ترند. ساختمان مینیاتوری که این معمار استرالیایی از روی یک ساختمان واقعی در هنگ‌کنگ ساخته است، از نمونه‌های همین ماکت‌هاست.

این ماکت‌ساز حرفه‌ای آن قدر با ظرافت به جزئیات یک ساختمان پرداخته که اگر به تصاویر آن در زیر نور آفتاب دقت کنید، کمترین تفاوتی پیدا نخواهید کرد.

اتاق‌ها، دیوارها، پنجره‌ها، زباله‌ها، دیوارنویسی‌ها و حتی کولرهای گازی فرسوده و کارکرده نیز در نهایت ظرافت و شباهت به نمونه اصلی طراحی و اجرا شده‌اند.

او برای این کار ساعت‌های بسیار زیادی را صرف کرده و در تولید آن از کاغذهای معمولی و مقوا و البته رنگ‌های متنوع استفاده نموده است. طراحی و ساخت هر کدام از جزئیات این ساختمان مینیاتوری زیر میکروسکوپ انجام شده است.

پیشنهاد می‌کنیم با دقت به تمامی تصاویر ارائه شده در این پست آیدیاز دقت کنید و از این همه خلاقیت و ظرافت در ماکت سازی لذت ببرید.

طراح:  Joshua Smith

آیدیاز - ساختمان مینیاتوری آیدیاز - ساختمان مینیاتوری آیدیاز - ساختمان مینیاتوری آیدیاز - ساختمان مینیاتوری آیدیاز - ساختمان مینیاتوری آیدیاز - ساختمان مینیاتوری آیدیاز - ساختمان مینیاتوری آیدیاز - ساختمان مینیاتوری آیدیاز - ساختمان مینیاتوری آیدیاز - ساختمان مینیاتوری آیدیاز - ساختمان مینیاتوری آیدیاز - ساختمان مینیاتوری آیدیاز - ساختمان مینیاتوری آیدیاز - ساختمان مینیاتوری آیدیاز - ساختمان مینیاتوری آیدیاز - ساختمان مینیاتوری آیدیاز - ساختمان مینیاتوری آیدیاز - ساختمان مینیاتوری آیدیاز - ساختمان مینیاتوری

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *