کاکتوس شارژر

استفاده از انرژی‌های پاک مثل نور خورشید برای مصارف روزانه یکی از آرزوهای در حال تحقق بشر است؛ انرژی‌هایی که با کمترین هزینه‌ای در دسترس همه قرار دارند و فقط باید از آنها بهره‌برداری کرد.

چند وقتی می‌شود که پای سیستم‌های سولار (یا مبدل‌های خورشیدی) به وسایل الکترونیکی باز شده و شارژرهای متعدد خورشیدی برای این گونه تجهیزات دیجیتال تولید شده است. اما این کاکتوس شارژر یک تفاوت عمده دارد و آن هم اینکه ظاهری بسیار زیبا و خلاقانه دارد که می‌تواند به یکی از اجزای منحصر به فرد دکوراسیون خانه شما هم تبدیل شود.

کاکتوس شارژر در حقیقت یک پاور بانک دوگانه سوز است! هم با استفاده از ۹ سلول خورشیدی که سوار بر یک بدنه چوبی از جنس بامبو هستند می‌تواند باطری‌های لیتیوم-یونی خود را شارژ کند و هم از طریق اتصال به برق برای مواقع ضروری.

طراحی خلاقانه این پاوربانک یادآور این نکته است که می‌توان با سبز نگاه داشتن طبیعت هم زندگی دیجیتالی روزمره را دنبال کرد.

ظرفیت این پاوربانک ۱۳۵۰ میلی‌آمپر است و توسط سازنده آن ۱۰۶ دلار قیمت‌گذاری شده است. دارای یک درگاه خروجی USB برای شارژ موبایل و تبلت است و یک درگاه USB-C هم برای اتصال به برق دارد.

طراح: Ryan McSorley

آیدیاز - کاکتوس شارژر آیدیاز - کاکتوس شارژر آیدیاز - کاکتوس شارژر آیدیاز - کاکتوس شارژر آیدیاز - کاکتوس شارژر آیدیاز - کاکتوس شارژر آیدیاز - کاکتوس شارژر

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *