تسمه قفل دوچرخه

یکی از بزرگترین معضیلات حمل و نقل با دوچرخه بستن آن در جایی است که از لحاظ سرقت محافظت شده باشد. با در نظر گرفتن این موضوع که اکثر قفل‌های موجود در بازار برای دوچرخه‌ها امنیت لازم را ندارند، به نظر می‌رسد جای یک فکر خلاقانه خالی باشد!

اگر دنبال کننده پر و پا قرص آیدیاز باشید، احتمالا با موسسه طراحی OTTO Design آشنا هستید که تاکنون محصولات خلاقانه زیادی از آن را معرفی کرده‌ایم. این بار هم یک محصول خلاقانه برای قفل کردن دوچرخه و البته بستن هر گونه وسیله‌ای به صورت ایمن و محکم ارائه داده است.

این تسمه قفل دوچرخه که حدود ۱۱۵ گرم فقط وزن دارد، به هیچ عنوان با هیچ وسیله ای بریده نخواهد شد. چرا که از ۶ لایه ساخته شده است که دقیقا مشابه لایه‌های یک لباس ضد گلوله است. به همین دلیل است که بسیار سبک وزن است.

از طرفی قابلیت جمع شدن آن باعث شده کمترین فضای ممکن را اشغال کند که حتی در یک کیف کمری یا جیب هم جا شود.

پس فقط کافی‌ست آن را در جیب خود بگذارید و یک رمز سه رقمی یرای آن انتخاب کنید و وسایلتان را هر جا که خواستید ببندید!

تست‌های مختلفی روی مقاومت این تسمه قفل دوچرخه انجام شده است که در کانال تلگرام آیدیاز می‌توانید برخی از آنها را مشاهده نمایید.

استودیوی طراحی: OTTO Desin Work

آیدیاز - تسمه قفل دوچرخه آیدیاز - تسمه قفل دوچرخه آیدیاز - تسمه قفل دوچرخه آیدیاز - تسمه قفل دوچرخه آیدیاز - تسمه قفل دوچرخه

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

1 نظر

  1. یاسر

    سلام سال نوتون مبارک – آیا تو ایران موجود هست ؟ آدرس و شماره تماس فروشگاهش رو در صورت وجود لطف کنید ممنون و اینکه قیمتش؟

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *