موبایل همه‌چیز فهم

حتما در فیلم‌های سوپرمن و بتمن دیده‌اید که شخصیت اصلی فیلم یک تلفن همراه دارد که همه چیز را می‌فهمد و همه کاری هم انجام می‌دهد! خب شاید چند سال قبل این یک رویای زیبا بود ولی الان دارد به واقعیت نزدیک می‌شود.

یک شرکت چینی تولیدکننده تلفن‌های همراه هوشمند، به تازگی موبایل همه چیز فهم تولید کرده است! حالا همه چیز که نه؛ ولی خیلی چیزهایی که برای شما مهم هست را با استفاده از اشعه ایکس تشخیص داده و به اطلاع شما می‌رساند.

این گوشی مجهز به یک منبع تابنده و دریافت کننده اشعه ایکس است که می‌تواند اشعه مورد نظر را به شیء دلخواه شما بتاباند و اشعه بازتاب شده را دریافت و تحلیل نماید. از آنجاییکه هر شیء زنده یا مرده‌ای در حالت‌های مختلف طول موج مخصوص به خودش را دارد، این تلفن همراه با تحلیل و تطبیق طول موج می‌تواند گزارش کاملی از وضعیت آن جسم به شما بدهد.

به عنوان مثال می‌خواهید سیب بخرید. پس تلفن همراه را به سمت سیب گرفته و دکمه مخصوص را فشار می‌دهید. تلفن همراه به شما می‌گوید که این سیب چه میزان تازگی دارد و آیا مصرف آن برای شما مضر است یا خیر. همچنین میزان کالری آن را نیز به شما نشان می‌دهد.

این موبایل همه چیز فهم می‌تواند میزان چربی درون عضلات شما را نیر مشخص نماید. همچنین از صحت و سلامت و اعتبار داروهای مصرفی نیز شما را آگاه کند.

این امکانات افسانه نیست! اشعه ایکس همه کار می‌تواند انجام دهد و همچنان هم ناشناخته است.

پیش فروش این موبایل خلاقانه در چین و آمریکا آغاز شده و به زودی به صورت گسترده در جهان توزیع خواهد شد.

نام تجاری محصول: ChangHong H2

طراحان: Analog Devices Inc (ADI), Consumer Physics and Sichuan Changhong Electric Co

آیدیاز - موبایل همه‌چیز فهم آیدیاز - موبایل همه‌چیز فهم آیدیاز - موبایل همه‌چیز فهم آیدیاز - موبایل همه‌چیز فهم آیدیاز - موبایل همه‌چیز فهم آیدیاز - موبایل همه‌چیز فهم آیدیاز - موبایل همه‌چیز فهم

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *