دندانپزشک جیبی

حتما برای شما هم همیشه جذاب بوده که بدانید دندانپزشکان با آینه‌های خود به چه شکلی دندان‌ها را می‌بینند؟ برای خود من که تاکنون بسیار مورد سوال بوده است. با این کیت دندانپزشک جیبی این امکان برای هر کسی فراهم می‌شود که با کیفیت HD بتواند از وضعیت دندان‌های خود مطلع شود و به اعماق دهان خود سفر کند!

این کیت که به طرز بسیار خلاقانه‌ای طراحی شده است، از طریق بلوتوث به اپلیکیشن مورد نظر خود در گوشی هوشمند شما وصل می‌شود و تصاویر فوق‌العاده با کیفیتی را از دندان‌ها مطابق با نیاز شما می‌گیرد. مثلا می‌توانید دسته «کرم خوردگی» را انتخاب نمایید و پس از ثبت تصویر، نقطه مورد نظرتان در تصویر دندان را در صورت تمایل نشان‌دار کنید. حال می‌توانید این تصویر را یا برای پزشک خودتان یا برای یکی از دندان‌پزشکان فهرست شده در اپلیکیشن ارسال نمایید و همانجا به صورت آنلاین تعیین وقت نمایید.

علاوه بر این می‌توانید اورژانسی بودن کار خود را نیز در اپلیکیشن اعلام کنید تا نسبت به وضعیت شما پیشنهاداتی ارائه دهد.

البته ممکن است این ایده خلاقانه برای این روزها کمی دور از انتظار باشد ولی در چند سال آینده بعید نیست که کاربرد گسترده‌ای پیدا کند.

طراح: Jorge Trevino Blanco

آیدیاز - دندانپزشک جیبی آیدیاز - دندانپزشک جیبی آیدیاز - دندانپزشک جیبی آیدیاز - دندانپزشک جیبی آیدیاز - دندانپزشک جیبی آیدیاز - دندانپزشک جیبی آیدیاز - دندانپزشک جیبی آیدیاز - دندانپزشک جیبی آیدیاز - دندانپزشک جیبی

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *