دوربینت رو بساز

در روزگار دوربین‌های دیجیتال، بازگشت به گذشته و مرور خاطرات دوربین‌های آنالوگ که با فیلم‌های مخصوص کار می‌کردند نیز حال و هوای خودش را دارد. حالا اگر این دوربین آنالوگ را خودتان جمع و جورش کرده باشید و قطعات آن را به هم وصل کرده باشید که دیگر معرکه است!

Konstruktor یک پروژه خلاقانه است که در راستای آموزش ساختار عکاسی‌های آنالوگ و دیجیتال طراحی و اجرا شده است. این پروژه با شعار « دوربینت رو بساز » قصد دارد تا مفاهیم اساسی عکاسی را با استفاده از قطعه قطعه سر هم کردن اجزای دوربین عکاسی به همه آموزش دهد.

به هنگام خرید بسته پایه Konstruktor شما تمام اجزای یک دوربین SLR حرفه‌ای را به صورت جدا جدا دریافت می‌کنید. حالا می‌توانید با استفاده از دستورالعمل و دفترچه راهنما، دوربین خودتان را بسازید و از عکاسی با آن لدت ببرید.

همچنین امکان خرید بسته‌های الحاقی بسیار زیادی برای آن وجود دارد. شما می‌توانید هر موقع که دوست داشتید و هر وقت که پولی برای توسعه دوربین‌تان دست‌تان رسید، قطعات توسعه‌ای مانند فلش، لنزهای ماکرو و میکرو و تله و … را خریداری کنید و پیشرفت کنید.

در سایت این شرکت می‌توانید نمونه تصاویر گرفته شده با این محصول خلاقانه را مشاهده نمایید.

نام تجاری محصول: Konstruktor

آیدیاز - دوربینت رو بساز آیدیاز - دوربینت رو بساز آیدیاز - دوربینت رو بساز آیدیاز - دوربینت رو بساز آیدیاز - دوربینت رو بساز آیدیاز - دوربینت رو بساز آیدیاز - دوربینت رو بساز آیدیاز - دوربینت رو بساز

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *