چمدان هوشمند بازشونده

در پست های قبلی آیدیاز، چمدان های هوشمند متعددی را معرفی کرده بودیم که کارایی های متفاوتی را به کاربران ارائه می دادند. اما این چمدان هوشمند بازشونده علیرغم سادگی، ویژگی های جذابی دارد که آن را از مدل های قبلی متفاوت کرده است.

این چمدان هوشمند می تواند در مواقع لزوم تا ۴۰ درصد گنجایش خود را افزایش دهد؛ شما می توانید این کار را از طریق تنها باز کردن یک زیپ و بیرون کشیدن پایه ها انجام دهید. علاوه بر این، وجود جایگاه های امن متعدد برای وسایل الکترونیکی از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این چمدان است.

وجود جایگاه ویژه برای لپ تاپ و تبلت و موبایل که با استفاده از تکنیک های خاصی، بسیار ایمن شده اند و همچنین وجود یک پاوربانک (شارژر قابل حمل) درون این چمدان از خصوصیات بارز آن است. شما می توانید هر وقت که باطری موبایل یا تبلت تان رو به اتمام بود، آن را به پورت USB چمدان وصل کنید و آن را شارژ کنید.

علاوه بر این، قفل های چمدان را می توانید تنها با اثر انگشت خود باز کنید! بله! دیگر نه کلیدی در کار خواهد بود و نه رمزی! تنها با قرار دادن انگشت خود بر روی حسگر، می توانید قفل آن را باز کنید.

این چمدان در رنگ ها و طرح های بسیار متنوعی تولید شده و قیمتی حدود ۳۰۰ دلار دارد که به نظر می رسد برای این رده از چمدان های هوشمند قیمت مناسبی باشد. همچنین تیم طراحی آن اخیرا موفق شده است جایزه خلاقیت در سفر سال ۲۰۱۷ را جشنواره تجهیزات سفر ۲۰۱۷ لاس وگاس دریافت نماید.

نام تجاری محصول: Xtend

آیدیاز - چمدان هوشمند بازشونده آیدیاز - چمدان هوشمند بازشونده آیدیاز - چمدان هوشمند بازشونده آیدیاز - چمدان هوشمند بازشونده آیدیاز - چمدان هوشمند بازشونده آیدیاز - چمدان هوشمند بازشونده

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *