غذاساز همه فن حریف

یکی از نکات اصلی در آشپزی حرفه‌ای، پخت صحیح هر نوع ماده غذایی متناسب با نیاز خودش است؛ مثلا هر نوع از سبزیجات برای آماده شدن نیاز به اندازه خاصی از حرارت دارند و یا انواع مختلف گوشت نیز لازم است در درجه‌های متفاوتی از حرارت پخته شوند تا اولا خواص آنها تا حد ممکن حفظ شود و ثانیا طعم مناسبی در غذای اصلی ایجاد کنند.

در دنیای هوشمند امروزه، به راستی جای این غذاساز همه فن حریف خالی بود. غذاسازی که از سه طبقه ساخته شده و در هر طبقه نیز انواع مختلفی از غذا را می‌تواند آماده کند.

در طبقه زیرین شما می‌توانید انواع و اقسام سبزیجات و میوه‌ها را قرار دهید؛ در طبقه میانی انواع حبوبات و غلات آماده پخت می‌شوند و در طبقه فوقانی نیز انواع گوشت‌ها.

حالا کافی ست هر کدام از طبقات را که خواستید (و یا احیانا هر سه طبقه را) از مواد مورد نظر پر کنید و نوع آن ماده غذایی را با فشردن دکمه مخصوص روی طبقه معلوم کنید.

از اینجا به بعد دیگر همه چیز بر عهده این غذاساز همه فن حریف است و می‌توانید پس از شنیدن صدای پیغام هشدار، از مواد آماده شده برای پخت غذای اصلی استفاده کنید.

این محصول خلاقانه در حال حاضر فقط ایده است و به مرحله تولید نرسیده است ولی به زودی نمونه‌هایی از آن برای فروش آماده خواهد شد.

حامی مالی پروژه طراحی و ساخت این غذاساز، شرکت PHILIPS است.

طراح: Christian Schmöller

آیدیاز - غذاساز همه فن حریف آیدیاز - غذاساز همه فن حریف آیدیاز - غذاساز همه فن حریف آیدیاز - غذاساز همه فن حریف آیدیاز - غذاساز همه فن حریف

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *