سبزی تازه نگه دار

خوردن سبزی‌های تازه علاوه بر اینکه لذت زیادی دارد، باعث جذب حداکثر ویتامین‌ها و خواص آنها خواهد شد. روش‌های مختلفی تاکنون برای تازه نگه داشتن سبزیجات در یخچال ارائه شده است که هر کدام مزایا و معایبی دارند. به عنوان مثال کیسه‌های پلاستیکی خلاقانه‌ای طراحی و تولید شده‌اند که در بازار ایران هم به وفور یافت می‌شوند اما این ایده چند تفاوت عمده با نمونه‌های قبلی خود دارد.

این دستگاه سبزی تازه نگه دار به شکل کاملاً ساده‌ای میزان رطوبت لازم برای تازه ماندن سبزیجات را تأمین می‌کند. محفظه پلاستیکی آن دارای حفره‌های بسیار ریزی است که از طریق تبخیر سطحی آب موجود در مخزن می‌تواند این رطوبت را به مقدار لازم به سبزی‌ها برساند و آنها را تازه نگه دارد.

همچنین از مزایای این وسیله خلاقانه برای نگهداری سبزیجات می‌توان به شفاف بودن آن اشاره کرد. شما به راحتی می‌توانید با یک نگاه متوجه شوید که چه نوع سبزی درون این ظرف نگهداری می‌شود و این، چیزی است که در مدل‌های مشابه یافت نمی‌شود.

این وسیله خلاقانه دارای یک مخزن در زیر آن است که با آب معمولی پر می‌شود و بدون نیاز به برق و باطری، فقط کافی‌ست آن را داخل یخچال قرار دهید تا بیش از ۱ هفته بتواند سبزیجات شما را مثل روز اول، تر و تازه نگه دارد.

مخزن آن هم قادر است تا ۵ روز میزان آب لازم را درون خود حفظ نماید. قیمت این محصول در فروشگاه‌های خارج از کشور حدود ۱۰ دلار است!

نام تجاری محصول: Prepara Herb Saver

محصول خلاقانه سبزی تازه نگه دار محصول خلاقانه سبزی تازه نگه دار محصول خلاقانه سبزی تازه نگه دار محصول خلاقانه سبزی تازه نگه دار محصول خلاقانه سبزی تازه نگه دار

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *