صندلی بیش فعالی

بعضی‌ها وقتی روی صندلی‌شان پشت میز کار نشسته‌اند مدام تکان می‌خورند و به گفته روانشناسان به گونه‌ای دارند استرس‌شان را خالی می‌کنند. مثلا از جلوی صندلی به عقب می‌روند و از عقب به جلو می‌آیند و یا اگر از این صندلی‌های فنردار باشد مدام با آن بازی می‌کنند. حالا مثلاً اسمش یک جور بیش فعالی هم ممکن است باشد!

برای همین موضوع، صندلی بیش فعالی طراحی و ساخته شده است؛ صندلی خلاقانه‌ای که شبیه زین اسب است و شما می‌توانید به آرامی با تکان دادن آن استرس خود را تخلیه کنید. همچنین به نوعی تفریح هم حساب می‌شود.

این صندلی بیش فعالی که نام تجاری آن Muista است، در دو اندازه مختلف تهیه شده و به مانند رکاب اسب، دو رشته طناب هم در کناره‌های آن قرار گرفته تا پای خود را درون آن قرار دهید و از این اسب سواری پشت میز کار لذت بیشتری ببرید.

علاوه بر این، نوعی روکش خاص هم برای محل نشستن این صندلی طراحی و ساخته شده که آسایش بیشتری را برای افراد به همراه داشته باشد.

ساختار این صندلی‌ها هم به صورتی است که به راحتی داخل هم قرار می‌گیرند و در مواقع عدم استفاده، کمترین فضای ممکن را اشغال می‌کنند.

البته به گفته طراحان این وسیله، این تکان خوردن‌ها تا حدودی می‌تواند باعث ایجاد خواص درمانی برای ستون فقرات هم بشود که … خب شاید خیلی هم استناد علمی نداشته باشد!

نام تجاری طرح: Muista

آیدیاز - صندلی بیش فعالی آیدیاز - صندلی بیش فعالی آیدیاز - صندلی بیش فعالی آیدیاز - صندلی بیش فعالی آیدیاز - صندلی بیش فعالی آیدیاز - صندلی بیش فعالی آیدیاز - صندلی بیش فعالی آیدیاز - صندلی بیش فعالی آیدیاز - صندلی بیش فعالی آیدیاز - صندلی بیش فعالی

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *