خداحافظ گارسون!

بسیاری از رستوران‌ها امروزه از سیستم‌های آنلاین و هوشمند برای گرفتن سفارش و سایر زمینه‌ها استفاده می‌کنند و البته تا حدود زیادی توانسته‌اند علاوه بر ایجاد سرعت در رسیدگی به سفارش‌ها، دقت را نیز افزایش دهند.

اما ایده امروز آیدیاز، جنبه خلاقانه‌تری از یک رستوران هوشمند را نشان می‌دهد. ایده‌ای که هنوز عملی نشده و در حد طرح است اما به نظر می‌رسد خیلی با اجرا فاصله نداشته باشد.

این ایده که نام آن Bellder است، یک سیستم یکپارچه سفارش غذا در رستوران است که مشتری می‌تواند از طریق یک تبلت مخصوص، تصاویر غذاها را مشاهده کرده و آنها را به منوی خود اضافه کند؛ پس از تأیید نهایی و ارسال به آشپزخانه، به محض آماده شدن غذا، پیغام هشداری روی تبلت نشان داده می‌شود و مشتری می‌تواند برای تحویل گرفتن اقدام نماید.

اما جنبه متفاوت این ایده، امکان پرداخت آنلاین یا با استفاده از کارت‌های اعتباری از طریق همین تبلت است. برای Bellder یک شیار کارت‌خوان در نظر گرفته شده تا به راحتی بتوان پرداخت را انجام داد.

این سیستم هوشمند سفارش غذا هم برای رستوران‌دار و هم برای مشتری مزایای زیادی دارد که همگی آنها نتیجه ایجاد شفافیت در فرآیند سفارش و پرداخت آن است.

طراجان: Dain Kim و Taejung Kim

آیدیاز - سیستم یکپارچه سفارش غذا آیدیاز - سیستم یکپارچه سفارش غذا آیدیاز - سیستم یکپارچه سفارش غذا آیدیاز - سیستم یکپارچه سفارش غذا آیدیاز - سیستم یکپارچه سفارش غذا آیدیاز - سیستم یکپارچه سفارش غذا آیدیاز - سیستم یکپارچه سفارش غذا

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *