گجت زمان بندی

شاید شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید که دستی در کارهای متعدد دارند و وقتی پشت رایانه خود می‌نشینند، چندین کار را مدیریت و اجرا می‌کنند؛ و احتمالا برای‌تان مهم است که برای هر کاری چقدر وقت گذاشته‌اید و روند پیشرفت کار چطور بوده است!

یک راه حل این است که هر روز صبح یک ورق سفید و یک خودکار دمِ دست‌تان بگذارید و هر وقت روی کاری متمرکز می‌شوید، زمان آن را بنویسید! که البته بسیار طاقت فرسا و پر اشتباه است.

راه حل دوم این است که از برنامه‌های مدیریت زمان استفاده کنید که خب خودِ انتقال به آن برنامه و ورود به برنامه و وارد کردن جزئیات، کلی از وقت شما را می‌گیرد.

اما راه حل سوم استفاده از این گجت زمان بندی است؛ چیزی شبیه یک ماوس اما با کارکردی بسیار خلاقانه و البته متفاوت! یک صفحه کوچک‌تر از مینی سی‌دی و یک کابل که به رایانه شما وصل می‌شود و … تمام! حالا با لمس صفحه، منویی نمایش داده می‌شود که می‌توانید فعالیت فعلی‌تان را از روی آن انتخاب کنید و با فشردن صفحه، این انتخاب نهایی می‌شود.

هر وقت هم که خواستید، می‌توانید از هر کدام از فعالیت‌هایتان گزارش تهیه کنید و در پایان روز ببینید برای هر کدام، چقدر وقت گذاشته‌اید.

گجت زمان بندی جایگزین بسیار مناسبی برای تایم شیت‌های شخصی است که خطاها و دردسرهای زیادی داشته و دارند.

البته این محصول خلاقانه هنوز ایده‌ای است که به صورت نمونه و با استفاده از چاپ سه‌بعدی تولید شده است و قرار است در آینده‌ای نزدیک به بازار نیز عرضه شود و احتمالا قیمتی حدود ۱۳۰ دلار خواهد داشت.

همچنین رنگ بندی‌های چهارگانه آن که در تصاویر هم قابل مشاهده است، جلوه زیبایی به میز کار شما خواهد داد. شما می‌توانید طرز کار آن را در ویدئوی محصول مشاهده نمایید.

عنوان تجاری محصول: Tiller

آیدیاز - گجت زمان بندی آیدیاز - گجت زمان بندی آیدیاز - گجت زمان بندی آیدیاز - گجت زمان بندی آیدیاز - گجت زمان بندی آیدیاز - گجت زمان بندی

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *