قلم فوق ارگونومی

زمانی نه چندان دور نیاز بود برای طراحی، کلی وسیله و ابزار حرفه‌ای دم دست طراح جمع می‌شد؛ از کاغذهای کالک و اتود گرفته تا انواع پاستل و ذغال و ماژیک و آبرنگ و…. . اما امروزه به لطف ابزارها و وسایل دیجیتالی دیگر کمتر طراحی سراغ آن وسیله‌های به نسبت گران می‌رود.

این روزها فقط کافی‌ست یک فلم نوری و یک صفحه دیجتال (حتی صفحه نمایش موبایل) در اختیار داشته باشید تا بتوانید به همان قدرت و با همان ابزارها یک نقاشی دیجیتال یا یک طراحی فنی و حرفه‌ای ارائه دهید.

قلم فوق ارگونومی هم دقیقا در همین راستا طراحی شده است؛ قلمی که ساعت‌ها برای طراحی آن وقت صرف شده تا بهترین سازگاری را با ساختار انگشتان و دست‌های طراحان داشته باشد و حرکات دست آنها را روی صفحه‌های دیجیتال تسریع و تسهیل کند.

قلم فوق ارگونومی دارای سیر تکامل بسیار طولانی بوده است که به لطف تکنولوژی چاپ سه‌بعدی، تمامی مدل‌ها حاصل از تفکر گروه طراح آن، ساخته شده و بر روی دست تعداد زیادی طراح تست شده‌اند تا در نهایت به این مدل بسیار پیشرفته و منحصر به فرد دست پیدا کرده‌اند.

آنچه در طراحی این گونه قلم‌ها بسیار مهم است، توان انعطاف‌پذیری قلم در انگشتان و دست‌هاست که باعث می‌شود طراح، با کیفیت مناسب‌تری طرح مورد نظر خود را بر روی صفحه‌های دیجیتالی ترسیم نماید.

اما آنچه این قلم را از سایر قلم‌های دیجیتال متفاوت می‌کند، تغییر ضخامت نوک قلم بر اساس میزان فشاری است که شما به قسمت انعطاف پذیر دسته قلم وارد می‌کنید. به نظر من که این ویژگی به شدت جذاب و شگفت‌آور است!!

نام تجاری طرح: Scriba

آیدیاز - قلم فوق ارگونومی آیدیاز - قلم فوق ارگونومی آیدیاز - قلم فوق ارگونومی آیدیاز - قلم فوق ارگونومی آیدیاز - قلم فوق ارگونومی آیدیاز - قلم فوق ارگونومی آیدیاز - قلم فوق ارگونومی آیدیاز - قلم فوق ارگونومی آیدیاز - قلم فوق ارگونومی

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *