گرم و هوشمند قدم بزن

شاید شما هم این حرف قدیمی ها را شنیده باشید که اگر پای انسان گرم شود، همه بدن گرم می شود و اگر پا سرد باشد و یخ کند، هر چقدر هم بدن را گرم کنید، فایده ندارد. خب تا حدود بسیار زیادی این حرف درست است و ظاهرا همین موضوع مبنای خلق یک محصول خلاقانه و کاربردی شده است به نام: کفی گرم و هوشمند کفش!

بله! درست شبیه کفی های طبی رایج در بازار اما با کلی تفاوت شگفت انگیز! این کفی هوشمند کفش با اتصال بلوتوث به اپلیکیشن اختصاصی خود در موبایل شما متصل می شود و می تواند پای شما را به دلخواه تان تا ۴۰ درجه سانتی گراد گرم کند.

همچنین تعداد قدم های شما در طول روز و مسافت طی شده را نیز محاسبه می کند و بر اساس آن میزان کالری مصرف شده را نیز به شما ارائه می دهد.

این کفی کفش هوشمند در اندازه های مختلفی شبیه سایزهای کفش تولید شده است و البته بنا بر نیاز خود می توانید دور آن را ببرید تا مناسب هر کفش و کتونی باشد. حتی در چکمه ها و پوتین ها هم امکان استفاده از آن وجود دارد و این، دقیقا کاربردی اساسی از این کفی خلاقانه کفش است که باعث می شود سختی کار در محیط های سرد و یخ بسته کاهش پیدا کند.

به ادعای سازندگان این کفی، با یک بار شارژ می توان بین ۲ تا ۶ ساعت از آن استفاده کرد و البته بسته به میزان و نوع مصرف شما این مدت زمان تغییر خواهد کرد.

این کفی هوشمند کفش تولید یک شرکت خلاق در حوزه تولید محصولات هوشمند و خلاقانه است که محصولات مشابهی هم دارد که شاید در پست های آینده آیدیاز، آنها را معرفی کردیم.

قیمت این کفی هوشمند کفش حدود ۲۰۰ یورو است که به نظر می رسد قیمت بالایی برای این محصول باشد.

شرکت تولید کننده: Digitsole

آیدیاز - کفی هوشمند کفش آیدیاز - کفی هوشمند کفش آیدیاز - کفی هوشمند کفش آیدیاز - کفی هوشمند کفش آیدیاز - کفی هوشمند کفش آیدیاز - کفی هوشمند کفش

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *