بچه فرنگی

استفاده از توالت‌های به اصطلاح ایرانی شاید برای کودکان خیلی کار راحتی نباشد؛ حتی ممکن است در برخی خانه‌ها – مثل خانه‌های خارج از کشور – وجود هم نداشته باشد. توالت‌های فرنگی هم که با آن ارتفاع و اندازه دریچه اصلا مناسب استفاده کودکان نیستند. چاره چیست؟ طراحی یک تبدیل برای توالت‌های فرنگی!

بچه فرنگی در حقیقت یک مبدل توالت فرنگی‌های بزرگسالان به توالت فرنگی کودکان است که به راحتی و با استفاده از دستورالعملی ساده سر هم می‌شود و روی توالت فرنگی قرار می‌گیرد.

این توالت فرنگی کودکان در چند حالت قابل استفاده است؛ هم می‌توان به صورت نردبانی از آن استفاده کرد و هم به صورت کوتاه شده که در این صورت باید از لگن در زیر آن استفاده کنید.

در تولید بچه فرنگی از هیچ قطعه فلزی استفاده نشده است؛ حتی برای اتصال قطعات به یکدیگر نیز از پیچ‌های پلاستیکی مقاوم استفاده شده تا طول عمر بالاتری در محیط حمام و دستشویی داشته باشد. همچنین سیستم تاشوندگی و جمع شوندگی این محصول خلاقانه برای کودکان باعث شده است در مواقع عدم استفاده به راحتی جمع شده و کمترین فضای دستشویی و توالت را اشغال نماید.

یکی از نکات حائز اهمیت در طراحی این توالت فرنگی کودکان، سبک بودن آن است که کودکان با هر توانایی جسمی بتوانند خودشان از آن استفاده نمایند.

این محصول در فروشگاه‌های خارج از کشور با قیمتی حدود ۳۰ دلار به فروش می‌رسد که به نظر می‌رسد قیمت منصفانه‌ای برای آن باشد.

شرکت سازنده: kids kit

آیدیاز - بچه فرنگی آیدیاز - بچه فرنگی آیدیاز - بچه فرنگی آیدیاز - بچه فرنگی آیدیاز - بچه فرنگی آیدیاز - بچه فرنگی

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

2 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *