چگونه ایده بفرستیم؟

چگونه ایده بفرستیم؟

ایده‌های خود را حبس نکنید

هر سال بیش از ده‌ها میلیون‌ ایده‌ی نو به ذهن‌ها خطور می‌کند و تنها کسانی از این خلق ایده رضایت دارند که ایده را در پستوی ذهنشان پنهان نکرده باشند. بسیاری از ایده‌ها – هر چقدر ناب – چنان خام هستند که بدون چکش کاری و تغییر، جایشان گوشه یک دفترچه است و بس. اگر ایده‌ای دارید که نیاز به معرفی شدن و کسب نظر از صاحبان نظر دارد آیدیاز از شما حمایت می‌کند. اگر فکر می‌کنید برای عملی کردن ایده‌تان نیاز به کمک دیگران دارید پس درنگ نکنید؛ آن را به اشتراک بگذارید تا با نظرات دیگران آن را بهبود ببخشید. آیدیاز مصمّم است تا بدون چشم‌داشتی به شما کمک کند تا ایده‌هایتان را پخته‌تر کنید. برای شروع کافیست ایده‌تان را مناسب انتشار کنید؛ عکس یا طرح مناسب به اضافه یک متن ساده و شفاف و تکمیل هر چه بهتر فرم صفحه “ارسال ایده” باعث خواهد شد تا کارشناسان سایت آیدیاز بتوانند قضاوت بهتری در مورد ایده شما داشته و در نهایت مخاطبان رضایت بیشتری از مطالعه ایده شما (در صورت انتشار) داشته باشند. ایده‌های شما به نام شما منتشر خواهد شد و در معرض نظرات قرار خواهد گرفت.

لو رفتن ایده

گاهی آن قدر یک ایده برای شما ناب می‌نماید که می‌ترسید با مطرح کردن آن خودتان کمک به کپی شدن آن کنید. با این حال به کسی نیاز دارید تا برای پخته کردن و همچنین عملی کردن آن به شما کمک کند. آیدیاز با در اختیار داشتن کارشناسان طراحی صنعتی، روانشناسی صنعتی، بازاریابی و تولید و همچنین ارتباط با سرمایه‌گذاران و مهم‌تر از همه با داشتن تعهد به حفظ حقوق صاحب ایده، یار مناسبی برای ایده‌پردازی شما خواهد بود. بنابراین می‌توانید چنین ایده‌هایی را از طریق ایمیل با ما مطرح کنید تا پس از بررسی برای آن برنامه‌ریزی کنیم. بدیهی است این ایده‌ها توسط ما منتشر نخواهند شد.

پر کردن فرم ارسال ایده

هر چه دقیق تر پر کردن این فرم باعث می شود که دیگران قضاوت بهتری نسبت به ایده شما داشته باشند. این که این ایده چه مشکلی را حل خواهد کرد و شرح کامل ایده به همکاران ما اجازه می دهد تا ایده شما را به انتشار برسانند.

ideaz.ir-howtosendidea2

همچنین آماده سازی عکس با عرض حداقل ۸۰۰ پیکسل و کیفیت مناسب از ایده و محصولتان سبب معرفی بهتر خواهد شد. بهتر است چند عکس از ایده و محصولتان داشته باشید و آن را فشرده کنید و بارگذاری نمایید. دقت کنید که حجم بالاتر از ۲ مگابایت ارسال نمی‌شود! پس در آماده‌سازی عکس‌ها دقت کنید.

نکته بعدی مالکیت ایده است. اگر ایده مال خودتان است، در قسمت باکس مربوطه گزینه متناسب را انتخاب کنید و اگر ایده را از جایی دیده‌اید، به همراه لینک آن در باکس بعدی آن را برای ما بفرستید تا به اسم خودتان به عنوان نویسنده ارسال شود.

در پایان باید تیک مربوط به اجازه را بزنید تا دکمه ارسال روشن شود.

منتظریم

ideaz.ir-howtosendidea3

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *