اسپیکر حلزونی

ideaz.ir-997 (1)

اشتباه نکنید! این وسیله‌ای که شبیه شاخک‌های حلزون طراحی شده، یک هدفون نیست! بلکه یک اسپیکر بی‌سیم است و بزرگتر از آن است که داخل گوش شما جا بشود! اسم این محصول خلاقانه MusicWrap است که با الهام گرفتن از شخصیت‌ کارتونی “مینیون” (در انیمیشن Minions) طراحی شده‌. یک اسپیکر استریوی فوق‌العاده پرقدرت به همراه میکروفونی برای ضبط صدا. طراحیِ خاص این اسپیکر به شما اجازه می‌دهد که آن را هرجایی که دوست دارید ثابت کنید: آن را بندازید دور فرمان دوچرخه و اجازه بدهید موقع دوچرخه‌سواری موسیقی دلخواهتان با قدرت فراوان پخش شود یا اینکه موقع کار در آشپزخانه، آن را روی دستگیره‌ی کابینت یا شیر آب ثابت کنید و به یک موسیقی ملایم گوش کنید! اسپیکر حلزونی این قابلیت را دارد که روی پای خودش هم بایستد و روی نیمکت یا روی میز قرار بگیرد و صدای موردنظر شما را پخش کند. به راحتی از طریق دکمه‌های روی این اسپیکر می‌توانید صدا را کم و زیاد کنید، آن را خاموش و روشن کنید، شارژش کنید و یا به عنوان هندزفری موبایلتان استفاده کنید.

اسپیکر حلزونی، مثل هدفون نیست که لاله‌ی گوش شما را اذیت کند و صدای بسیار بلند را از فاصله‌ی خیلی نزدیک به پرده‌ی گوش شما برساند و به آن آسیب بزند. این اسپیکر، ضدآب است و آن‌قدر مقاوم است که در شرایط آب و هوایی سخت همچنان کار می‌کند. به راحتی می‌توانید آن را همه جا با خود حمل کنید. همچنین با استفاده از جی.پی.اس روی آن، در پیداکردن مسیر هم به شما کمک می‌کند. از طریق بلوتوث به گوشی موبایل شما وصل می‌شود و تمام فایل‌های صوتی شما را اجرا می‌کند. می‌توانید آن را مثل شال گردن، دور گردنتان بیاندازید و به تماس‌هایتان پاسخ بدهید! به راحتی شارژ می‌شود و تا هشت ساعت باتری دارد!

بد نیست بدانید که در ساختمان گوش داخلی انسان، یک حفره‌ی پیچیده به نام حلزون وجود دارد که دقیقا شبیه خود حلزون است. کار حلزون گوش میانی این است که ارتعاشات داخل گوش را به مایع داخل حفره‌ی حلزونی منتقل می‌کند و از این طریق، با مکانیسم بسیار پیچیده‌ای تعادل بدن حفظ می‌شود! بعید نیست ایده‌ی طراحی این اسپیکر هم از شاخک‌های حلزون الهام گرفته شده باشد! شما چی فکر می‌کنید؟

آیدیاز - اسپیکر حلزونی آیدیاز - اسپیکر حلزونی آیدیاز - اسپیکر حلزونی آیدیاز - اسپیکر حلزونی  آیدیاز - اسپیکر حلزونی آیدیاز - اسپیکر حلزونی آیدیاز - اسپیکر حلزونی  آیدیاز - اسپیکر حلزونی آیدیاز - اسپیکر حلزونی آیدیاز - اسپیکر حلزونی آیدیاز - اسپیکر حلزونی آیدیاز - اسپیکر حلزونی آیدیاز - اسپیکر حلزونی آیدیاز - اسپیکر حلزونی

در ادامه می‌توانید ویدئوی معرفی این محصول خلاقانه را مشاهده نمائید:

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *