قفس موسیقی و نور

آیدیاز - قفس موسیقی و نور

جینگوو اسم چراغ خلاقانه‌ای است که با الهام گرفتن از قفس پرندگان سخنگو طراحی و ساخته شده است! داخل این قفس، به جای پرنده، یک لامپ زیبا شبیه به پرنده و یک اسپیکر بلوتوثی تعبیه شده است و کافیست موسیقی دلخواه‌مان را از طریق بلوتوث به آن بدهیم تا برایمان پخش کند. با جینگوو هم دکوراسیون منزل ما زیباتر می‌شود هم می‌توانیم موسیقی ملایمی همراه با نور مناسب شب داشته باشیم. گروه تایوانیِ طراح این محصول خلاقانه، نام جینگوو را از ادبیات باستانی چین گرفته‌اند. چون در ادبیات کهن چین به صدای خوش پرندگان جینگوو می‌گویند. این قفس نور و موسیقی برای خانواده‌هایی مناسب است که علاقه یا امکانِ نگهداری از پرنده را ندارند اما از لحاظ دکوراسیون منزل، دوست دارند چیزی شبیه به قفس در خانه داشته باشند.

سایه‌ی میله‌های قفس جینگوو، روی محیط اطراف و دیوارهای منزل، فضای رمانتیک و زیبایی را همراه با موسیقی موردعلاقه‌ی ما برایمان می‌سازد. طراحان این محصول خلاقانه معتقدند که جینگوو، فضای مدرن خانه‌های شهری را با زندگی سنتی ِ همراه با طبیعت و همراه پرندگان پیوند می‌زند. جنس قفس جینگو از چوب است و حباب لامپ هم از سرامیک مخصوصی است که در تایوان تولید می‌شود. برای پخش موسیقی هم دوتا اسپیکر در جینگوو قرار داده شده است؛ اولی موسیقی را با فرکانس پایین‌تر و در شعاع محدودتری پخش می‌کند و دومی، موسیقی را بلندتر پخش می‌کند. اچزای این قفس طوری طراحی شده که صوت منتشرشده از داخل اسپکیر، داخل پرنده‌ی سرامیکی می‌پیچد و در نتیجه‌ی انعکاس امواج، موسیقی اصطلاحاً  استریو می‌شود و با کیفیت متفاوتی پخش می‌شود.

طراح: DAQI CONCEPT

آیدیاز - قفس موسیقی و نور آیدیاز - قفس موسیقی و نور آیدیاز - قفس موسیقی و نور آیدیاز - قفس موسیقی و نور آیدیاز - قفس موسیقی و نور آیدیاز - قفس موسیقی و نور آیدیاز - قفس موسیقی و نور آیدیاز - قفس موسیقی و نور آیدیاز - قفس موسیقی و نور آیدیاز - قفس موسیقی و نور

 

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *