بالاخونه ؛ چادر مسافرتی آسان‌نصب

آیدیاز - بالاخونه چادر مسافرتی آسان نصب

اگر اهل گشت‌و‌گذار و سفر در طبیعت با ماشین خودتان هستید، حتماً مشکلات ناشی از اقامت در طبیعت را به خوبی می‌دانید. مشکلاتی مثل خطرات خوابیدن در سطح زمین اعم از حمله حیوانات وحشی و گزند حشرات، بارش باران‌های پیش‌بینی نشده و…

با توجه به همه این مسایل، یک طراح خوش‌ذوق و خلاق توانسته خانه‌ای را طراحی کند که با ماشین شما حمل می‌شود، کم‌جاست  و در کمتر از ۱ دقیقه برای اقامت و استراحت آماده می‌شود و در کمتر از ۳ دقیقه نیز می‌توانید آن را جمع کنید و آماده حرکت شوید.

بالاخونه به راحتی روی پایه‌های سقفی خودرو که در تمامی فروشگاه‌های لوازم تزیینی خودرو پیدا می‌شوند، نصب می‌شود. اما مهم‌ترین مزیت بالاخونه در این است که تنها به اندازه سقف خودروی شما جای استراحت ندارد؛ بلکه با اضافه شدن یک سطح دیگر که در زیر سطح اصلی قرار دارد، می‌تواند جای استراحت را برای ۳ تا ۴ نفر آماده کند.

برای راه‌اندازی این چادر مسافرتی قابل حمل فقط کافی است که چهار قفل اطراف آن را باز کنید. آنگاه سقف آن به طور خودکار با استفاده از جک‌های بادی و بدون نیاز به هیچ برق یا باطری بالا می‌رود. حالا می‌توانید برای نفر اضافه‌تان، کفی دوم را بیرون بکشید و دیگر کار تمام است.

کف و سقف بالاخونه از فایبرگلاس مقاوم و بدنه آن نیز از چادر ضد آب با قابلیت تبادل هوا ساخته شده است. یراق مربوط به جک‌های بادی نیز از آلمینیوم ساخته شده است تا از رطوبت در امان باشد.

اما قابلیت‌های این چادر مسافرتی تمام نشده! یک چادر بزرگ هم متصل به آن وجود دارد که اگر دوست داشتید شام را در دل طبیعت و روی زمین میل کنید و سقفی هم روی سرتان باشد، چادر را از محفظه آن آزاد می‌کنید و چهار طرفش را به زمین میخ می‌کنید. حالا کمپ دوم زمینی شما هم آماده شده است.

طراح: Soon Park

نام تجاری محصول: Roof Top Camper

آیدیاز - بالاخونه چادر مسافرتی آسان نصب آیدیاز - بالاخونه چادر مسافرتی آسان نصب آیدیاز - بالاخونه چادر مسافرتی آسان نصب آیدیاز - بالاخونه چادر مسافرتی آسان نصب آیدیاز - بالاخونه چادر مسافرتی آسان نصب آیدیاز - بالاخونه چادر مسافرتی آسان نصب آیدیاز - بالاخونه چادر مسافرتی آسان نصب

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

4 نظر

    1. گروه آیدیاز

      سلام. این محصول در آیدیاز برای فروش موجود نیست. اگر کسی از دوستان سراغ داره اطلاع بده تا دیگران بتونن از اونجا تهیه کنن.

      پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *