میز کامپیوتر سرپایی

آیدیاز - میز کامپیوتر سرپایی

یکی از عوارض نشستن طولانی مدت پشت میزهای کامپیوتر و اداری، احساس خستگی در ناحیه کمر و البته لخته شدن خون در پاها و بسیاری از عوارض دیگری است که بدین واسطه پزشکان توصیه کرده‌اند حتماً در فواصل زمانی مشخصی از پشت میز کار برخیزید و چند قدمی پیاده راه بروید.

اما یک تیم طراح خلاق یک راه‌حل خلاقانه و بسیار کاربردی برای این موضوع اندیشیده است که علاوه بر اینکه می‌توانید از پشت میزتان برخیزید و تغییر وضعیت بدهید، همزمان می‌توانید به کار خود هم ادامه بدهید.

میز کامپیوتر سرپایی، رومیزی کم‌جایی است که به اندازه وسایل ضروری روی میز شما مثل مانیتور، کیبورد، ماوس، خودکار و دفترچه جا دارد و در مواقع لزوم با کشیدن یک دستیگره کوچک می‌تواند تا ارتفاع دلخواه بالا بیاید و در جای خود ثابت شود. این میز نیازی به برق و باطری ندارد و تنها با استفاده از سیلندرهای بادی و همچنین دستگیره‌های مکانیکی خود کار می‌کند. پس از جمع شدن نیز به راحتی دوباره روی میز شما یا هرجای دیگری با کمترین فضای اشغال شده جا می‌گیرد.

تماشای ویدئوی معرفی این محصول را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

نام تجاری محصول: OPLØFT

آیدیاز - میز کامپیوتر سرپایی آیدیاز - میز کامپیوتر سرپایی آیدیاز - میز کامپیوتر سرپایی آیدیاز - میز کامپیوتر سرپایی آیدیاز - میز کامپیوتر سرپایی آیدیاز - میز کامپیوتر سرپایی آیدیاز - میز کامپیوتر سرپایی آیدیاز - میز کامپیوتر سرپایی آیدیاز - میز کامپیوتر سرپایی

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *