الک یک دستی

آیدیاز - الک یک دستی

همه‌ی ما برای الک کردن، با یک دست، الک را می‌گیریم و با دست دیگر به آن ضربه می‌زنیم و خلاصه به دوتا دست احتیاج داریم. اما وقتی یک دستمان مشغول کار دیگری است، باید چه کار کنیم؟ مثلاً وقتی می‌خواهیم آرد را الک کنیم اما باید همزمان آرد را اضافه کنیم و الک کنیم، چطور؟ باید چه کار کرد؟ این صافی یا الک خلاقانه که محصول شرکت مشهور جوزف‌جوزف است، طوری طراحی شده که تنها با حرکت “یک” دست، می‌توان همان تکان‌ها را وارد کرد!

دسته‌ی الک یک دستی با تکان‌های کوچکِ ما، داخل فضای آزادی به چپ و راست حرکت می‌کند و باعث می‌شود سطح الک نیز تکان بخورد و ما خیلی راحت‌تر کار کنیم! این الک خلاقانه سرعتِ ما را هم بیشتر می‌کند و دست دیگرمان را آزاد می‌گذارد تا مثلاً ظرف زیرین را محکم بگیریم یا کار دیگری انجام دهیم. تکان‌های این وسیله آنقدر کنترل‌شده است که هیچ چیزی از الک به بیرون از ظرف نمی‌ریزد. انگار در همان جای ثابتش الک می‌شود!

صافیِ این الک خلاقانه فولاد ضدزنگ یا همان StainlessSteel است و دسته‌ و صافی به راحتی برای شسشتو جدا می‌شوند. الک یک دستی در دوسایز کوچک و بزرگ با ابعاد ۴۱در ۲۰ و ۳۵ در ۱۴ اینچ تولید شده است.

نام تجاری: shake_it

محصول شرکت: josephjoseph

آیدیاز - الک یک دستی آیدیاز - الک یک دستیآیدیاز - الک یک دست

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *