بسته‌بندی = لامپ

تا به حال حساب کرده‌اید که چه مقدار کاغذ و مقوا برای بسته‌بندی لامپ‌ها در طول سال دور ریخته می‌شود و چه مقدار درخت برای این کار قطع می‌شود؟

خب یک طراح خلاق هلندی با توجه به موضوع حفظ محیط زیست لامپ روشنایی طراحی کرده است که بسته‌بندی آن، خود لامپ است! در واقع شما موقع تحویل‌گرفتن بسته لامپ ال-ای-دی (LED) دارید خود لامپ را تحویل می‌گیرید!

همه وسایلی که لازم است تا شما این کاردستی زیبا را برای اتاق یا محل کارتان آماده کنید درون این لوله مقوایی گنجانده شده است! به راحتی با فشار انگشت، بخشی از مقوای لوله جدا شده و لامپ درون آن قرار می‌گیرد. حالا باید سیم‌ها را مطابق دستورالعمل از سوراخ‌های مورد نظر عبور دهید و سپس لامپ LED را در ارتفاع دلخواه نصب کنید!

با این محصول خلاقانه علاوه بر اینکه به حفظ محیط زیست کمک کرده‌اید، یک کاردستی هم در خانه انجام داده‌اید! علاوه بر این، طراحی ساده و بدون حاشیه این لامپ باعث شده است تا با هر دکوراسیون و رنگ‌بندی در محیط سازگاری داشته باشد.

نام تجاری محصول: waarmakers R16

آیدیاز - بسته‌بندی = لامپ آیدیاز - بسته‌بندی = لامپ آیدیاز - بسته‌بندی = لامپ آیدیاز - بسته‌بندی = لامپ آیدیاز - بسته‌بندی = لامپ آیدیاز - بسته‌بندی = لامپ آیدیاز - بسته‌بندی = لامپ آیدیاز - بسته‌بندی = لامپ

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *