باغچه و باغبان آپارتمانی

یکی از معضلات اصلی زندگی آپارتمانی، کمبود نور مستقیم برای پرورش گیاهان و گل‌ها و همچنین کمبود وقت یا فراموشی در رسیدگی به آن‌هاست. برای خیلی از ما پیش آمده است که به دلیل این مشکلات، کلی گیاه و گل را خشکانده‌ایم!

یک گروه خلاق از دانشجویان فرانسوی دستگاهی را اختراع و تولید کرده‌اند که هم باغچه است و هم باغبان! این دستگاه کوچک که Calla نام دارد، کار را راحت کرده است: فقط کافی ‌ست گیاه خود را از بازار بخرید، داخل محفظه‌های این دستگاه قرار دهید، مخزن Calla را پر از آب کنید، آن را به برق وصل کنید و… تمام! Calla وظیفه رسیدگی و پرورش گیاهان شما را به عهده می‌گیرد.

این دستگاه با استفاده از نور خود، درست متناسب با نور خورشید در ساعات مختلف روز، میزان نور لازم برای پرورش گیاهان را تأمین می‌کند و خب، شب‌ها خاموش می‌شود!

این باغچه و باغبان آپارتمانی با استفاده از سیستم آبیاری خود، هر ۳ روز به اندازه ۱۵ دقیقه گیاهان را آبیاری می‌کند و البته هر ۳ ماه یک بار نیز باید مواد معدنی مورد نیاز گیاهان مثل نیتروژن، فسفات و پتاسیم را که به صورت قرص درون بسته Calla قرار دارد و از بازار هم قابل تهیه است، به آب آن اضافه کنید.

تعداد محفظه‌های گیاه این باغچه ۶ عدد است که شما می‌توانید به دلخواه خود هر تعدادی که خواستید را روی دستگاه سوار کنید و استفاده کنید.

سیستم مورد استفاده در باغبانی، سیستم هیدروپونیک است که همان استفاده از خاک‌های بدون شن و ماسه است و که این نوع خاک در هر گل‌فروشی یافت می‌شود.

با استفاده از این باغچه و باغبان آپارتمانی می‌توانید گیاهان و سبزی‌های مورد استفاده خود را به صورت تازه تازه استفاده کنید و از سلامت آن نیز مطمئن باشید.

شرکت تولیدکننده: ۴Senses

آیدیاز - باغچه و باغبان آپارتمانی آیدیاز - باغچه و باغبان آپارتمانی آیدیاز - باغچه و باغبان آپارتمانی آیدیاز - باغچه و باغبان آپارتمانی آیدیاز - باغچه و باغبان آپارتمانی آیدیاز - باغچه و باغبان آپارتمانی

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *