کیف‌های پُر سفر

آیدیاز - کیف‌های پُر سفر

کیف‌های پُر سفر ساخته دو برادر به نام های‌بن و هری تاکر است که هر دو اشتیاق به ارائه کاری داشتند که به مواد دور انداختنی و بی‌مصرف زندگی تازه‌ای ببخشند.

شرکت آن‌ها پارچه‌های صندلی‌های اسقاطی و دور انداختنی هواپیماها را تبدیل به کیف‌های لوکس و دیگر لوازم جانبی کرده‌اند که از یک جهت منحصر به فردند! چرا که این پارچه ها به همه جای دنیا سفر کرده‌اند و بالطبع روزهای خوب یا بد زیادی در آسمان یا روی زمین داشته‌اند.

حالا این دو برادر اکنون می‌خواهند به این پارچه‌های دورانداختنی زندگی جدیدی ببخشند و هدفی جدید برای سفری جدید برایشان ایجاد کنند.

پارچه‌های جمع‌آوری شده برای ساخت لوازم جانبی، زیبایی مشابهی دارند: داخل هر کیف و روی هر وسیله‌ای که از این پارچه‌ها ساخته شده است، مُهری خورده که میانگین مدت زمانی که پارچه مربوطه در طی دوره زندگی اش سفر کرده است را نشان می‌دهد.

این دو برادر تحت تاثیر داستان‌هایی قرار گرفته‌اند که هر یک از این پارچه‌ها در زندگی‌شان داشته‌اند و امیدوارند مردم نیز حس کنند که هر تکه پارچه دارای تاریخچه و شخصیت خاص خودش است.

در عکس‌های زیر می‌توانید برخی از این کیف‌های پُر سفر را مشاهده نمایید.

آیدیاز - کیف‌های پُر سفر آیدیاز - کیف‌های پُر سفر آیدیاز - کیف‌های پُر سفر آیدیاز - کیف‌های پُر سفر آیدیاز - کیف‌های پُر سفر آیدیاز - کیف‌های پُر سفر

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *