همه‌جا کمپ

یکی از اصلی‌ترین دغذغه‌های طبیعت‌گردی و مسافرت، مکان استراحت و خواب است؛ خصوصاً اگر به مکان‌هایی سفر می‌کنید که دارای طبیعت بکر و دست نخورده‌ای هستند.

این چادر مسافرتی خلاقانه‌ی یک نفره که ما اسم آن را ” همه‌جا کمپ ” گذاشتیم، به راحتی و در چند دقیقه سر هم می‌شود و در همه‌جا یک مکان استراحت امن و راحت برای‌تان آماده می‌کند.

همه‌جا کمپ از چندین لایه مختلف ساخته شده است: یک لایه ضد آب برای جلوگیری از نفوذ آب در مکان‌های مرطوب، یک لایه توری ریز برای جلوگیری از نفوذ حشرات و یک لایه محافظ به صورت روکش که در مواقع بارانی مثل عایق، امنیت چند برابری برای شما به همراه می‌آورد.

علاوه بر این، در ساخت یراق آن، از آلمینیوم تقویت شده که دارای مصارف نظامی است، استفاده شده است تا عمر چادر مسافرتی شما چندین برابر شود.

اما یکی از نکات خلاقانه این چادر، امکان اتصال به چادر مسافرتی کناری خود تنها از طریق یک زیپ است که به راحتی فضای کمپ را دو برابر می‌کند. همچنین برای مناطق ناهموار که امکان استراحت روی زمین وجود ندارد، به راحتی و با استفاده از وسایل جانبی همراه آن می‌توان بین دو تنه درخت، این چادر مسافرتی را برپا کرد و به استراحت پرداخت.

و از همه چیز مهم‌تر، کم‌جا بودن آن است! همانطور که در ویدئوی معرفی این محصول قابل مشاهده است، تنها به اندازه یک کوله کوچک در پشت ماشین شما جا خواهد گرفت!

این چادر مسافرتی یک نفره برای افراد تا وزن ۱۳۰ کیلوگرم طراحی شده است.

نام تجاری محصول: Crua Hybrid

آیدیاز - همه‌جا کمپ آیدیاز - همه‌جا کمپ آیدیاز - همه‌جا کمپ آیدیاز - همه‌جا کمپ آیدیاز - همه‌جا کمپ آیدیاز - همه‌جا کمپ

 

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *