بکار و تماشا کن!

آیدیاز - بکار و تماشا کن

از زمان های بسیار قدیم نور، مترادف با رشد و تغذیه بوده است و حالا این گلدان هوشمند به نام Ambienta دوباره این نکته را به ما یادآوری می کند.

این گلدان هوشمند در واقع لامپی است که همراه با یک گلدان طراحی شده است. لامپ موجود در این وسیله نه تنها اتاق را روشن می کند بلکه به گیاه می تابد و نیازهای روزانه فتوسنتز آن را تامین می کند.

LEDهای موجود درون لامپ نور سفید طبیعی را شبیه سازی می کنند و باعث رشد گیاه می شوند که می توان در صورت تمایل به داشتن نوری دلپذیرتر، حالت آن را به نور محیطی تغییر داد.

استفاده از این لامپ بسیار آسان است: یک کانال مرکزی آب را به خاک انتقال می دهد و یک قسمت باز نیز در بالای آن وجود دارد که باید آب را به داخل آن بریزید. قسمت تحتانی که محل ریختن خاک است با موادی مخصوص به نام rockwool پر شده است تا به حفظ آب کمک کرده و موجب رشد سریع تر گیاه شود.

زمانی که Ambienta را سفارش می دهید به صورت کاملا سرهم شده به شما ارائه می شود و تمام کاری که باید انجام دهید این است که گیاهان دلخواهتان را در نقاط مشخص شده در پایه لامپ بکارید و لامپ را به برق وصل کنید.

این گلدان هوشمند بسیار مناسب فضاهای آپارتمانی است که از موهبت نور مستقیم خورشید محرومند و البته حسرت پرورش گیاهان و گلها را دارند. حالا با این گلدان فقط باید بگویمم: بکار و تماشا کن !

نام تجاری محصول: Ambienta

آیدیاز - بکار و تماشا کن آیدیاز - بکار و تماشا کن آیدیاز - بکار و تماشا کن آیدیاز - بکار و تماشا کن آیدیاز - بکار و تماشا کن

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

2 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *